EKO PODEJMUJE SPÓŁDZIELCE NA EKO ARENIE - ZAPOWIEDŹ XXII KOLEJKI!!!

W sobotę 27 maja 2017 o godz. 14:00 na stadionie EKO-Arena w Różance odbędzie się mecz w ramach XXII kolejki o mistrzostwo V ligi między SPS EKO Różanka a Spółdzielca Siedliszcze.

Przed nami kolejne spotkanie o mistrzostwo chełmskiej ligi okręgowej. Tym razem naszym piłkarzom przyjdzie zmierzyć się przed własną publicznością z broniącego się przed spadkiem zespołu Spółdzielca Siedliszcze. Goście do tej pory w rozegranych już XXI kolejkach zgromadzili na swoim koncie zaledwie 13 punktów co daje im przedostatnie 13 miejsce w tabeli. W pierwszym spotkaniu obu tych drużyn w rundzie jesiennej na stadionie w Siedliszczu padł wynik 4:1 dla EKO. Zespół Spółdzielcy by móc jeszcze marzyć o utrzymaniu w okręgówce musi te spotkanie wygrać. Podobnie zespół z Różanki musi wygrać to spotkanie by nie stracić 2 punktowego dystansu do lidera a może przy korzystnym wyniku w meczu Start - Unia Białopole, wskoczyć na fotel lidera. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!!!

Kolejka 22 - 27-28 maja

Start Krasnystaw - Unia Białopole 28 maja, 16:00