GRUPOWE WYNIKI HALOWYCH MISTRZOSTW CHOZPN!!!

Dziś rozpoczął się cykl Halowych Mistrzostw Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Rywalizacje rozpoczęły drużyny w kategoriach młodzicy i juniorzy. Przed południem na Hali w Szkole Podstawowej nr 5 w Chełmie swoje mecze eliminacyjne w grupach rozgrywały młodzieżowe drużyny, w tym nasza. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy A i B po 6 w każdej. Awans z każdej grup uzyskały po 3 najlepsze drużyny do Finału "A", zaś 3 pozostałe do Finału "B". Nasza drużyna trafiła do grupy B w której zajęła niestety 4 miejsce i w czwartek 19 stycznia zagra w Finale "B", gdzie powalczą o miejsca 7-12. Nasi juniorzy zaś, swoje mecze eliminacyjne w grupach rozgrywali po południu w Hali MOSIR w Chełmie. Juniorzy tak jak młodzicy zostali podzieleni na dwie grupy A i B po 6 w każdej. I tak samo jak w młodzikach awans uzyskały po 3 najlepsze drużyny do Finału "A", który zostanie rozegrany w środę 18 stycznia po południu, zaś 3 pozostałe do Finału "B", zaplanowanego również na 18 stycznia przed południem. Nasza drużyna juniorów zajęła 3 miejsce i dzięki temu wystąpi w Finale "A", gdzie powalczy o miejsca 1-6. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów grupowych w których grały nasze drużyny: