INAUGURACJA RUNDY WIOSENNEJ W DOROHUSKU!!!

Już jutro 02 kwietnia 2017 o godzinie 16:00 na stadionie w Dorohusku odbędzie się mecz inauguracyjny rundę wiosenną chełmskiej ligi okręgowej między Granicą Dorohusk a SPS EKO Różanka.

Przed nami pierwsza kolejka rundy wiosennej ligi okręgowej. Naszym piłkarzom już pierwszej kolejce tej rundy przyjdzie zmierzyć się z silnym rywalem, Granicą Dorohusk. Drużyna z Dorohuska do tej pory na swoim koncie zgromadziła 25 punktów co daje im czwartą pozycje w tabeli. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w rundzie jesiennej na stadionie EKO-Arena w Różance padła wynik 6:2 dla EKO. Jak będzie tym razem? czy Granica zrewanżuje się EKO za wysoką porażkę w Różance? na te pytania i wiele innych poznamy odpowiedź już jutro na meczu w Dorohusku, na który serdecznie zapraszamy.

KOMPLET SPOTKAŃ PIERWSZEJ KOLEJKI RUNDY WIOSENNEJ:

Start Krasnystaw - Ruch Izbica 2 kwietnia, 16:00
Granica Dorohusk - Eko Różanka 2 kwietnia, 16:00