PO WAŻNE TRZY PUNKTY DO REJOWCA FABRYCZNEGO - ZAPOWIEDŹ VII KOLEJKI!!!

PO WAŻNE TRZY PUNKTY DO REJOWCA FABRYCZNEGO - ZAPOWIEDŹ VII KOLEJKI!!!

W sobotę 24 września o godz. 16:00 na stadionie w Rejowcu Fabrycznym odbędzie się mecz w ramach VII kolejki o mistrzostwo V ligi między Sparta Rejowiec Fabryczny a SPS EKO Różanka. 

Już jutro nasi piłkarze pojadą po bardzo ważne trzy punkty do Rejowca Fabrycznego. Tym razem przyjdzie im zmierzyć się z tamtejszą Spartą. Zespół z Rejowca Fabrycznego do tej pory zgromadził na swoim koncie 10 punktów tylko cztery mniej niż nasza drużyna. Sparta jak do tej pory trzy razy wygrała, raz zremisowała i dwukrotnie przegrała co daje im 5 miejsce w tabeli. W tamtym sezonie w meczu między tymi drużynami na stadionie w Rejowcu Fabrycznym padł wynik 4:2 dla Sparty. Dwa dni temu obie drużyny rozegrały swoje mecze w Pucharze Polski, EKO grając na wyjeździe ze Startem Krasnystaw uległo im aż 6:2, zaś Sparta pewnie wygrała swój mecz w Woli Uhruskiej z tamtejszym Vitrumem 4:0. Czy EKO zdała się podnieść po porażce w Krasnymstawie i wygra mecz ze Spartą? Czy Sparta podtrzyma dobrą formę z meczów na własnym stadionie? Na te pytania i wiele innych poznamy odpowiedz już jutro. Zapraszamy na mecz!!!

KOMPLET SPOTKAŃ VII KOLEJKI:

Tatran Kraśniczyn - Start Krasnystaw 25 września, 16:00
Unia Białopole - Vitrum Wola Uhruska 25 września, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny - Eko Różanka 24 września, 16:00
Frassati Fajsławice - Ruch Izbica 25 września, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze - Granica Dorohusk 25 września, 15:00
Hetman Żółkiewka - Unia Rejowiec 25 września, 15:00
Ogniwo Wierzbica - Brat Siennica Nadolna 25 września, 15:00

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Chełmski Okregowy Sędzia Dobrze Sędziujący napisał
    Jest już odpowiedź na pytanie. EKO nie zdołało się podnieść po porażce w Krasnymstawie i przegrało mecz ze Spartą. Sparta podtrzymała dobrą formę z meczów na własnym stadionie.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości