PO WAŻNE TRZY PUNKTY DO ŻÓŁKIEWKI - ZAPOWIEDŹ XXIII KOLEJKI!!!

W sobotę 3 czerwca 2017 o godz. 17:00 na stadionie w Żółkiewce odbędzie się mecz w ramach XXIII kolejki o mistrzostwo V ligi między Hetman Żółkiewka a SPS EKO Różanka.

Już jutro na stadionie w Żółkiewce nasi piłkarze rozegrają bardzo ważny mecz w walce o awans do IV ligi. Tym razem przyjdzie zmierzyć się im z tamtejszym Hetmanem. Jak wiadomo w poprzedniej kolejce zespół z Różanki objął prowadzenie w tabeli chełmskiej klasy okręgowej, by nie stracić tego miejsca na rzecz Startu Krasnystaw, muszą ten mecz koniecznie wygrać. Zaś zespół gospodarzy również musi zainkasować komplet punktów by móc utrzymać wysokie 3 miejsce w tabeli. Jak pokazują wyniki i tabela w Żółkiewce nie gra się łatwo drużynom przyjezdnym. We wszystkich rozegranych jak do tej pory spotkaniach na własnym teranie zespół z Żółkiewki osiem razy wygrał, dwa razy zremisował i tylko raz przegrał. Jak będzie tym razem dowiemy się jutro na meczu w Żółkiewce, na który serdecznie zapraszamy!!!

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Unia Rejowiec - Start Krasnystaw 4 czerwca, 16:00