PODSUMOWANIE LETNIEGO OKRESU PRZYGOTOWAWCZEGO!!!

Inauguracja IV ligi zbliża się wielkimi krokami, podsumujemy zatem dokonania SPS EKO w trakcie letniej przerwy między sezonami.
Za podopiecznymi Sławomira Skorupskiego cztery trudne i wyczerpujące tygodnie przygotowań do sezonu 2017/2018 w IV lidze Lubelskiej. W tym czasie nasz zespół odbył około 20 jednostek treningowych, rozegrał 4 sparingi i jeden turniej w ramach 45-lecia istnienia klubu Lutnia Piszczac, w którym rozegrali trzy spotkania po 40 min. SPS EKO z czterech rozegranych sparingów wygrało trzy z nich i w jednym spotkaniu padł wynik remisowy, do tego okazali się najlepszą drużyną turnieju w Piszczacu wygrywając jedno spotkanie i dwa remisując.
W okresie przygotowawczym zespół z Różanki testował 5 zawodników i wszyscy dołączyli do kadry. Nasze szeregi zasili tacy zawodnicy jak:
Wojciech WięcaszekPatryk BłaszczukŁukasz Bartnik i Maciej Danielczuk z LKS Włodawianka Włodawa oraz Bartek Prus z Widoku Lublin. Z drużyną pożegnał się na zasadzie wypożyczenia Andrzej Macieńko który będzie bronił barw Ludwiniaka Ludwin.
Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich spotkań sparingowych i turniejowych:

KŁOS GM CHEŁM - SPS EKO Różanka 2:3
GLKS Ludwiniak Ludwin - SPS EKO Różanka 2:4
Victoria Żmudź – SPS EKO Różanka 2:2
SPS EKO Różanka - Perła Mełgiew 8:2
TURNIEJ:
Dynamo II Brześć - SPS EKO Różanka 0:0
Orlęta Łuków - SPS EKO Różanka 0:3
GLKS Lutnia Piszczac – Eko Różanka 1:1

A już w sobotę 12.08.2017 SPS EKO Różanka rozegra swój pierwszy mecz na szczeblu IV ligi w którym przyjdzie zmierzyć się im w Kraśniku ze Stalą. Już dziś zapraszamy naszych kibiców na to spotkanie. Początek meczu 16:00