ZALEGŁY MECZ Z VICTORIĄ W ŻMUDZI - ZAPOWIEDŹ 13 KOLEJKI!!!

Mecze 13. kolejki IV ligi lubelskiej zaplanowane były na ostatni weekend października. O ile sobotnie spotkania doszły do skutku, to w niedzielę piłkarzom przeszkodziła pogoda. Dzięki temu 18 i 19 listopada fani ośmiu zespołów występujących na tym szczeblu rozgrywkowym raz jeszcze zobaczą w akcji swoich ulubieńców.

Mecz w Lubartowie może mieć tylko jednego faworyta i będą nim oczywiście gospodarze. Lewart pod wodzą Łukasza Mierzejewskiego spisuje się naprawdę nieźle i wciąż ma ochotę na poważnie włączyć się do walki o ligowe podium.Roztocze Szczebrzeszyn aż tak wysokich aspiracji w tym sezonie nie ma. Kibiców czerwono-zielonych satysfakcjonowało będzie utrzymanie.

Wyżej notowany zespół łatwo wskazać również patrząc na dobór drużyn, które zmierzą się ze sobą w Werbkowicach. Tamtejszy Kryształ bardzo rzadko traci punkty przed własną publicznością, a już na pewno nie z ekipami z dolnych rejonów tabeli, do których należy Sokół Adamów. Podopieczni Dariusza Dziewulskiego z pewnością powalczą o sprawienie niespodzianki.

Porażka 1:2 z Lewartem Lubartów kosztowała piłkarzy Tomasovii Tomaszów Lubelski utratę miana niepokonanych w domowych konfrontacjach. Niebiesko-biali chcą jednak rozpocząć nową zwycięską serię w meczach przy Alei Sportowej, a pierwszym krokiem ma być triumf nad Kłosem Chełm. Czy Piotr Karwan powstrzyma Łukasza Drzewickiego?

Derby okręgu chełmskiego w Żmudzi. Jedenastka Jarosława Romaniuka zagra z Victorią. Sympatycy Eko liczą, że ich pupile podtrzymają znakomitą passę w derbowych starciach. 22 października zielono-żółci ograli 3:1 Kłosa Chełm, a 8 listopada pokonali 2:1 Chełmiankę Chełm. Czy i tym razem Wojciech Więcaszek i jego koledzy potwierdzą swoją wyższość nad kolejnym lokalnym przeciwnikiem? Pierwotnie ten mecz miał odbyć się w Różance, jednak murawę na Eko Arenie zniszczyły dziki, stąd spotkanie przeniesiono do Żmudzi.

TERMINARZ ZALEGŁYCH SPOTKAŃ 13. KOLEJKI IV LIGI LUBELSKIEJ

Lewart Lubartów – Roztocze Szczebrzeszyn (18 listopada, 13:00)
Kryształ Werbkowice – Sokół Adamów (18 listopada, 13:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm (19 listopada, 13:00)
Victoria Żmudź – Eko Różanka (19 listopada, 13:00).