zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kłos Chełm
Górnik II Łęczna
0:2
Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik
3:1
EKO Różanka
Ruch Ryki
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów
0:1
Łada Biłgoraj
Roztocze Szczebrzeszyn
1:1
Lublinianka Lublin
Sokół Adamów
2:3
Victoria Żmudź
KS Hetman Zamość
3:3
Powiślak Końskowola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Adamów
Lublinianka Lublin
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm
3:2
Łada Biłgoraj
Ruch Ryki
1:4
Lewart Lubartów
Victoria Żmudź
0:3
Stal Kraśnik
EKO Różanka
1:4
KS Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice
2:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Powiślak Końskowola
2:1
Górnik II Łęczna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Kraśnik
Pauza
Sokół Adamów
3:3
Kłos Chełm
KS Hetman Zamość
2:1
Victoria Żmudź
Lewart Lubartów
1:1
Lublinianka Lublin
Łada Biłgoraj
4:0
Ruch Ryki
Roztocze Szczebrzeszyn
0:2
Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna
2:0
EKO Różanka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice
2:1
Lewart Lubartów
Kłos Chełm
5:3
Ruch Ryki
Powiślak Końskowola
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Adamów
1:5
Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin
7:1
Łada Biłgoraj
EKO Różanka
4:2
Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Żmudź
2:1
Górnik II Łęczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik II Łęczna
Ruch Ryki
2:1
Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów
1:2
Powiślak Końskowola
Łada Biłgoraj
1:1
Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:0
EKO Różanka
Stal Kraśnik
2:1
Kłos Chełm
Roztocze Szczebrzeszyn
0:0
Victoria Żmudź
KS Hetman Zamość
6:0
Sokół Adamów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Roztocze Szczebrzeszyn
Powiślak Końskowola
3:1
Łada Biłgoraj
Kłos Chełm
0:2
Lublinianka Lublin
Sokół Adamów
1:2
Górnik II Łęczna
EKO Różanka
2:1
Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice
4:1
Ruch Ryki
Stal Kraśnik
3:1
KS Hetman Zamość
Victoria Żmudź
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Ruch Ryki
1:1
Powiślak Końskowola
Łada Biłgoraj
1:1
EKO Różanka
Lublinianka Lublin
3:1
Kryształ Werbkowice
KS Hetman Zamość
0:1
Kłos Chełm
Lewart Lubartów
5:1
Victoria Żmudź
Roztocze Szczebrzeszyn
1:3
Sokół Adamów
Górnik II Łęczna
0:5
Stal Kraśnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
2:0
Górnik II Łęczna
Kłos Chełm
2:1
Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola
1:1
Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź
4:4
Łada Biłgoraj
Sokół Adamów
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
EKO Różanka
2:1
Ruch Ryki
Stal Kraśnik
4:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Łada Biłgoraj
Roztocze Szczebrzeszyn
0:2
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
1:0
Sokół Adamów
Ruch Ryki
1:1
Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin
4:0
EKO Różanka
Kryształ Werbkowice
0:3*
Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna
1:1
Kłos Chełm
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ruch Ryki
KS Hetman Zamość
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik
3:1
Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna
2:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Żmudź
1:0
Lublinianka Lublin
Sokół Adamów
0:0
Łada Biłgoraj
EKO Różanka
0:1
Kryształ Werbkowice
Kłos Chełm
2:3
Powiślak Końskowola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Roztocze Szczebrzeszyn
2:3
Kłos Chełm
Ruch Ryki
0:3
Sokół Adamów
Lewart Lubartów
3:1
KS Hetman Zamość
Powiślak Końskowola
2:2
EKO Różanka
Kryształ Werbkowice
1:0
Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj
2:3
Stal Kraśnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kryształ Werbkowice
Roztocze Szczebrzeszyn
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
3:1
Łada Biłgoraj
Stal Kraśnik
3:2
Ruch Ryki
Victoria Żmudź
1:3
Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna
0:2
Lewart Lubartów
Kłos Chełm
1:3
EKO Różanka
Sokół Adamów
1:3
Lublinianka Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
Pauza
Ruch Ryki
0:7
KS Hetman Zamość
Łada Biłgoraj
4:2
Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin
1:2
Stal Kraśnik
Lewart Lubartów
2:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Kryształ Werbkowice
3:0*
Sokół Adamów
Victoria Żmudź
1:1
EKO Różanka
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Kłos Chełm
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
EKO Różanka
Roztocze Szczebrzeszyn
2:0
Łada Biłgoraj
KS Hetman Zamość
0:1
Lublinianka Lublin
Kłos Chełm
2:1
Victoria Żmudź
Sokół Adamów
0:3
Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Lewart Lubartów
Stal Kraśnik
3:1
Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna
4:0
Ruch Ryki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żmudź
Pauza
Lublinianka Lublin
1:1
Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów
0:1
Kłos Chełm
Ruch Ryki
4:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Powiślak Końskowola
3:4
Stal Kraśnik
Kryształ Werbkowice
0:2
KS Hetman Zamość
Łada Biłgoraj
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
EKO Różanka
1:1
Sokół Adamów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
Pauza
Powiślak Końskowola
0:0
KS Hetman Zamość
Łada Biłgoraj
0:3
Lewart Lubartów
Victoria Żmudź
1:4
Sokół Adamów
Lublinianka Lublin
1:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Kryształ Werbkowice
1:0
Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Ruch Ryki
EKO Różanka
2:7
Stal Kraśnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
Pauza
Roztocze Szczebrzeszyn
1:3
Kryształ Werbkowice
KS Hetman Zamość
5:2
EKO Różanka
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik
5:0
Victoria Żmudź
Lewart Lubartów
10:0
Ruch Ryki
Górnik II Łęczna
5:3
Powiślak Końskowola
Łada Biłgoraj
1:1
Kłos Chełm
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
1:1
Lewart Lubartów
Ruch Ryki
1:0
Łada Biłgoraj
Powiślak Końskowola
2:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Żmudź
0:6
KS Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm
1:2
Sokół Adamów
EKO Różanka
0:1
Górnik II Łęczna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
Pauza
Ruch Ryki
0:0
Kłos Chełm
Roztocze Szczebrzeszyn
1:2
EKO Różanka
Lewart Lubartów
5:0
Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik
8:0
Sokół Adamów
Łada Biłgoraj
1:0
Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna
11:1
Victoria Żmudź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Łęczna
Pauza
Kłos Chełm
0:1
Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin
2:0
Ruch Ryki
EKO Różanka
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola
1:1
Lewart Lubartów
Victoria Żmudź
5:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Sokół Adamów
0:5
KS Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice
0:4
Łada Biłgoraj
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Szczebrzeszyn
Pauza
Lewart Lubartów
1:0
EKO Różanka
Ruch Ryki
0:3
Kryształ Werbkowice
Lublinianka Lublin
1:2
Kłos Chełm
KS Hetman Zamość
3:0
Stal Kraśnik
Łada Biłgoraj
1:0
Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna
7:1
Sokół Adamów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice
3:1
Lublinianka Lublin
Kłos Chełm
1:3
KS Hetman Zamość
Victoria Żmudź
1:3
Lewart Lubartów
EKO Różanka
1:2
Łada Biłgoraj
Sokół Adamów
1:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Stal Kraśnik
4:1
Górnik II Łęczna
Powiślak Końskowola
4:1
Ruch Ryki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
Pauza
Ruch Ryki
1:2
EKO Różanka
Łada Biłgoraj
5:1
Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin
1:0
Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice
2:3
Kłos Chełm
Roztocze Szczebrzeszyn
0:5
Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Sokół Adamów
Górnik II Łęczna
3:3
KS Hetman Zamość
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Łada Biłgoraj
Kłos Chełm
1:1
Górnik II Łęczna
Sokół Adamów
0:2
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
3:2
Roztocze Szczebrzeszyn
Powiślak Końskowola
0:1
Kryształ Werbkowice
EKO Różanka
0:0
Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik
6:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Victoria Żmudź
0:2
Ruch Ryki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
Pauza
Lublinianka Lublin
1:1
Victoria Żmudź
Lewart Lubartów
1:2
Stal Kraśnik
Roztocze Szczebrzeszyn
0:1
Górnik II Łęczna
Powiślak Końskowola
1:3
Kłos Chełm
Łada Biłgoraj
1:0
Sokół Adamów
Kryształ Werbkowice
0:3
EKO Różanka
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
KS Hetman Zamość
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lublinianka Lublin
EKO Różanka
2:1
Powiślak Końskowola
Kłos Chełm
1:0
Roztocze Szczebrzeszyn
KS Hetman Zamość
2:1
Lewart Lubartów
Stal Kraśnik
4:0
Łada Biłgoraj
Victoria Żmudź
2:1
Kryształ Werbkowice
Sokół Adamów
1:2
Ruch Ryki
Górnik II Łęczna
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Kryształ Werbkowice
Pauza
Lewart Lubartów
3:0
Górnik II Łęczna
Ruch Ryki
0:9
Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin
3:1
Sokół Adamów
Powiślak Końskowola
5:0
Victoria Żmudź
Łada Biłgoraj
2:1
KS Hetman Zamość
EKO Różanka
3:1
Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Powiślak Końskowola
Kłos Chełm
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Adamów
2:3
Kryształ Werbkowice
EKO Różanka
0:1
Victoria Żmudź
KS Hetman Zamość
7:0
Ruch Ryki
Stal Kraśnik
4:1
Lublinianka Lublin
Roztocze Szczebrzeszyn
1:5
Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna
4:2
Łada Biłgoraj
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
EKO Różanka
Pauza
Ruch Ryki
1:7
Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola
4:1
Sokół Adamów
Łada Biłgoraj
2:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Żmudź
1:1
Kłos Chełm
Lublinianka Lublin
2:0
KS Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice
1:6
Stal Kraśnik
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Żmudź
Kłos Chełm
4:2
Lewart Lubartów
Roztocze Szczebrzeszyn
3:5
Ruch Ryki
Sokół Adamów
5:0
EKO Różanka
KS Hetman Zamość
4:1
Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Łada Biłgoraj
Stal Kraśnik
5:1
Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna
3:3
Lublinianka Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości