EKO PODEJMUJE HETMAN W PARCZEWIE W ROLI GOSPODARZA. FAWORYCI ZAGRAJĄ NA WYJAZDACH - ZAPOWIEDŹ II KOLEJKI!!!

Przed startem sezonu w IV lidze lubelskiej za faworyta uchodzili piłkarze Hetmana Zamość, którzy mieli stoczyć pojedynek o awans ze Stalą Kraśnik i Tomasovią Tomaszów Lubelski. W drugiej serii spotkań podopieczni Marka Motyki, podobnie jak zespoły prowadzone przez Daniela Szewca i Marka Sadowskiego, zagrają na wyjazdach.

Nie tak początek sezonu w wykonaniu swoich ulubieńców wyobrażali sobie kibiceLublinianki. Ekipa z Wieniawy w Szczebrzeszynie była zespołem nieco lepszym od miejscowegoRoztocza, ale ponownie raziła nieskutecznością.Grzegorz Białekliczy na to, że w środę jego podopieczni poprawią ten element. Łatwo nie będzie, do Lublina przyjeżdża bowiemTomasovia Tomaszów Lubelski.

Kolejne trudne zadanie przedMKS-em Ryki. Po porażce na inaugurację 1:2 z ekipąMarka SadowskiegopiłkarzePawła Wardyzmierzą się zLewartem Lubartów. Jedenastka prowadzona przezRoberta Makarewiczana stadion ligowego beniaminka przyjedzie podrażniona porażką 0:1 zŁadą 1945 Biłgoraj.

Kłos Chełmi Łada 1945 Biłgoraj sezon 2017/2018 rozpoczęły od triumfów. O ile zwycięstwo zespołu z Rozdżałowa nadWłodawianką Włodawatak bardzo nie dziwi, to wygrana biało-niebieskich nad Lewartem Lubartów była małą niespodzianką.Łukasz Drzewickii spółka wyraźnie okrzepli już na IV-ligowym poziomie, ale to drużynaIreneusza Zarczukabędzie faworytem wtorkowej konfrontacji.

Małe derby w Werbkowicach. TamtejszyKryształstanie do walki z Roztoczem. Jedenastka ze Szczebrzeszyna postara się udowodnić, że remis z Lublinianką nie był przypadkiem, ale zespółRoberta Wieczerzakajest jednym z najmocniejszych w IV-ligowej stawce. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy zostanie uznany za sensację.

FaniEkomogą być zawiedzeni, że mecz zHetmanem Zamośćnie zostanie rozegrany na boisku w Różance. Obiekt zielono-żółtych nie spełnia IV-ligowych wymogów, dlatego starcie z faworytem do awansu odbędzie się w Parczewie. PodopieczniMarka Motykina stadion, gdzie w poprzednim sezonie swoje spotkania rozgrywałLKS Milanów, jadą jak po swoje, ale ekipęSławomira Skorupskiegoz pewnością stać na niespodziankę.

PrzebudowanąWłodawiankęczeka trudna batalia o utrzymanie w IV lidze. Podobne zadanie na ten sezon postawili sobie działaczeSokoła Adamów. Na inaugurację kampanii 2017/2018 jedni i drudzy musieli uznać wyższość swoich rywali, lecz to zespół trenowany przezDariusza Dziewulskiegobył bliżej osiągnięcia sukcesu.

W Żmudzi dojdzie do… meczu na szczycie. Po pierwszej serii spotkań tamtejszaVictoriaplasuje się na najniższym stopniu podium, natomiastStal Kraśnikjest liderem rozgrywek.Piotra MolińskiegoiDaniela Szewcałączy również to, że po zwycięstwach na inaugurację obaj nie byli do końca zadowoleni z postawy swoich podopiecznych. Czy inaczej będzie we wtorek?

Powiślak Końskowolanadspodziewanie dobrze rozpoczął sezon 2017/2018.Damian Kopeći jego koledzy nie przestraszyli się Hetmana Zamość i ze stadionu przy ulicy Królowej Jadwigi przywieźli cenny punkt. Zespół prowadzony przezŁukasza Gizęwysoką dyspozycję postara się potwierdzić w starciu z rezerwamiGórnika Łęczna.

TERMINARZ 2. KOLEJKI IV LIGI LUBELSKIEJ

Lublinianka – Tomasovia Tomaszów Lubelski (15 sierpnia, 16:00)
MKS Ryki – Lewart Lubartów (15 sierpnia, 17:00)
Kłos Chełm – Łada 1945 Biłgoraj (15 sierpnia, 17:00)