O AWANS Z UNIĄ REJOWIEC. ZAPOWIEDŹ OSTATNIEJ KOLEJKI V LIGI!!!

Już jutro 24 czerwca 2017 o godz. 17:00 na stadionie EKO-Arena w Różance odbędzie się mecz w ramach ostatniej już kolejki o mistrzostwo chełmskiej ligi okręgowej między SPS EKO Różanka a Unia Rejowiec.

Przed piłkarzami EKO arcyważne spotkanie w ostatniej kolejce chełmskiej ligi okręgowej. Zespół z Różanki podejmie na własnym stadionie 11 drużynę chełmskiej ligi okręgowej. W poprzednim spotkaniu obu tych ekip w rundzie jesiennej na stadionie w Rejowcu padł wynik 2:0 dla EKO. Jak wspomniałem wcześniej ta arcyważne spotkanie dla piłkarzy EKO, gdyż zwycięstwo w tym spotkaniu zagwarantuje im awans do IV ligi, nie musząc patrzeć się na wyniki z innych boisk. Czy EKO uda się zwyciężyć i awansować do IV ligi? czy też nie? o tym dowiemy się już jutro po ostatnim gwizdku spotkania. Serdecznie zapraszamy!!!

Kolejka 26 - 24-25 czerwca

Start Krasnystaw - Frassati Fajsławice 24 czerwca, 17:00