OSTATNI MECZ RUNDY JESIENNEJ W REJOWCU - ZAPOWIEDŹ XIII KOLEJKI!!!

Już dziś w sobotę 5 listopada 2016 o godz. 14:00 na stadionie w Rejowcu zostanie rozegrany mecz ostatniej kolejki rundy jesiennej w chełmskiej okręgówce między Unia Rejowiec a SPS EKO Różanka.

Przed nami już ostania seria spotkań w tegorocznych rozgrywkach chełmskiej ligi okręgowej. Nasi piłkarze na zakończenie rundy jesiennej zmierzą się w Rejowcu z tamtejszą Unią. Dla drużyny EKO to będzie spotkanie od którego będzie dużo zależało na której pozycji w tabeli zakończymy ten rok. Przy najlepszym scenariuszu możemy zając 1 miejsce i zarazem zostać mistrzem jesienni, a przy najgorszym zająć 4 miejsce i stracić bliski kontakt punktowy z liderem. Zwycięstwo w tym spotkaniu gwarantuj nam 2 miejsce w tabeli, więc jest o co walczyć. Piłkarze z Rejowca jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie 11 punktów co deje im jedenaste miejsce w tabeli. Drużyna Unii na swoim stadionie ma korzystny bilans meczowy, w rozegranych sześciu spotkaniach trzy z nich wygrali, jeden zremisowali i w dwóch odnieśli porażkę. W ubiegłym sezonie obie drużyny spotykały się dwukrotnie i oba spotkania wygrała drużyna z Różanki, w rundzie jesiennej w Rejowcu padła wynik 4:2 a na wiosnę w Różance 5:1. Jak będzie tym razem? czy EKO utrzyma się na pozycji wicelidera, czy też zostanie mistrzem jesieni? na te pytania i wiele innych odpowiedź poznamy już dziś późnym popołudniem. Zapraszamy na mecz!!!

Kolejka 13 - 5-6 listopada
Frassati Fajsławice - Start Krasnystaw 5 listopada, 14:00