POJEDYNEK BENIAMINKÓW NA EKO-ARENIE - ZAPOWIEDŹ XXI KOLEJKI

W niedziele 15 maja 2016 o godz. 16:00 na stadionie EKO-Arena w Różance odbędzie się mecz w ramach XXI kolejki o mistrzostwo V ligi między SPS EKO Różanka a Spółdzielca Siedliszcze.

Przed nami drugie już w tym sezonie starcie dwóch beniaminków chełmskiej ligi okręgowej. Nasza drużyna podejmie na swoim stadionie Spółdzielce Siedliszcze. Drużyna z Siedliszcza do tej pory zgromadziła na swoim koncie 21 punktów co daje im jak na razie dziesiąte miejsce w tabeli. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami na stadionie w Siedliszczu w rundzie jesiennej padła wynik 5:1 dla EKO. Piłkarze Spółdzielcy nie mogą czuć się jeszcze pewni utrzymania w lidze okręgowej dlatego do Różanki przyjadą z wolą wywiezienie trzech punktów. Zaś nasz drużyna po porażce w poprzedniej kolejce z Bratem będzie chciała podnieść soje morale w drużynie i wywalczyć 3 punkty, co pozwoli im utrzymać 3 miejsce w tabeli. Zapraszamy na mecz!!!

KOMPLET SPOTKAŃ XXI KOLEJKI:

Sparta Rejowiec Fabryczny - Frassati Fajsławice 14 maja, 16:00
Start Krasnystaw - Ogniwo Wierzbica 14 maja, 13:00