WYJAZD DO KRAŚNICZYNA W V KOLEJCE - ZAPOWIEDŹ KOLEJKI

W niedziele 11 września 2016 o godz. 16:00 na stadionie w Kraśniczynie odbędzie się mecz V kolejki o mistrzostwo V ligi między Tatran Kraśniczyn a SPS EKO Różanka.

Już jutro na stadionie w Kraśniczynie nasza drużyna SPS EKO powalczy o ligowe zwycięstwo z tamtejszym Tartanem. Drużyna z Kraśniczyna do tej pory na własnym terenie dwukrotnie remisowała, w pierwszej kolejce z Bratem Siennica Nadolna (1:1) i w trzeciej kolejce z Granicą Dorohusk (1:1). W pozostałych dwóch kolejkach drużyna Tatranu dwukrotnie przegrywała w drugiej kolejce z Unią Rejowiec (4:1) a w czwartej z Ruchem Izbica (2:0). Po czterech rozegranych już kolejkach drużyna Tatranu zajmuję przedostatnie trzynaste miejsce z dorobkiem dwóch punktów. W tamtym sezonie na stadionie w Kraśniczynie padł wynik 3:1 dla EKO. Jak będzie tym razem? Przekonamy się o tym już jutro około godziny 18. Zapraszamy wszystkich na mecz!!!

WSZYSTKIE SPOTKANIA V KOLEJKI:

Vitrum Wola Uhruska - Start Krasnystaw 11 września, 15:00
Tatran Kraśniczyn - Eko Różanka 11 września, 16:00