WYSOKA PORAŻKA W TOMASZOWIE LUBELSKIM!!!

Na stadionie w Tomaszowie Lubelskim podopieczni Sławomira Skorupskiego nie powtórzyli dobrego występu sprzed tygodnia. Po premierowym zwycięstwie nad Roztoczem Szczebrzeszyn piłkarze Eko Różanka okazali się znacznie słabsi od tamtejszej Tomasovii. Ekipa Marka Sadowskiego ograła ligowego beniaminka w stosunku 6:0!

POMECZOWE KOMENTARZE

Marek Sadowski:W końcu załapaliśmy, o co chodzi w tej grze. Zagraliśmy skutecznie i praktycznie na nic nie pozwoliliśmy rywalom. Byliśmy pod dużym stresem, bo oczekuje się od nas zwycięstw, a w pierwszych meczach nie bardzo nam one wychodziły. Zawodnicy byli trochę podłamani, ale wzięliśmy się w garść. Mam nadzieję, że powracamy na właściwe tory. Mogliśmy dzisiaj wygrać jeszcze wyżej, lecz zmarnowaliśmy dwie stuprocentowe sytuacje. Zagraliśmy niezłe spotkanie dla naszych kibiców. Eko Różanka starało się grać w piłkę, a to nam pasuje.

Antoni Kruk (kierownik Eko Różanka):Byliśmy gorsi od Tomasovii w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Rywale byli szybsi, lepiej zorganizowani i skuteczniejsi. Boisko i warunki do gry były świetne. Niestety, taki jest sport. Do 20. minuty trzymaliśmy się nieźle. Po dwóch straconych bramkach powinniśmy ruszyć. Trzeba przyznać, że niewiele zdziałaliśmy, jeśli chodzi o ofensywę. Musimy wyciągnąć z tego meczu wnioski i skupić się na tym, co przed nami. Na pewno te błędy, które popełniliśmy, da się wyeliminować. Uczymy się jeszcze grania na tym poziomie, bo mamy w składzie sporo młodzieży. Nie położymy się przed nikim w tej lidze. Nie załamujemy się dzisiejszym wynikiem.

W następnej kolejce Tomasovia Tomaszów Lubelski zagra na wyjeździe z Victorią Żmudź(10 września, 16:00). Natomiast Eko Różanka podejmie Lewart Lubartów(10 września, 16:00).

Tomsovia Tomaszów Lubelski – Eko Różanka 6:0(3:0)
Bramki: Arkadiusz Smoła 20′, Karol Karólak 34′, Marcin Żurawski 41′, Łukasz Mruk 68′, 72′, Nazar Melnyczuk 85′

Tomasovia: Bartoszyk – Szuta, Karwan, Smoła, Tetych, Żurawski (60′ Melnyczuk), Karólak (80′ Kielar), Skiba, Gęborys (70′ Łeń), Baran (60′ Krosman), Mruk (75′ Kłos)

Eko: Witkowski –Prus (86′ Mikulski), Żakowski, Sobów (46′ Bartnik), Jankowski, Magdysz (46′ Więcaszek), Jędrzejuk, Kruk, Sheluk, Romaniuk (73′ Błaszczuk), J. Gołąb (70′ Łobko)

Żółte kartki: Damian Sztuka - Łukasz Jankowski, Marek Żakowski, Łukasz Bartnik, Paweł Jędrzejuk
Sędziował: Albert Kędzierski (Lublin).

Źródło: Lubsport.pl

Kolejka 5 - 2-3 września