AWANS - CEL OSIĄGNIĘTY - podsumowanie sezonu

W ubiegły weekend zakończył się sezon 2014/2015 w chełmskiej „A klasie”. Za nami pierwszy sezon na poziomie seniorskim w wykonani naszego zespołu SPS EKO Różanka. Mimo to że był to pierwszy sezon na tym poziomie to i tak nasz cel był tylko jeden czyli awans do ligi okręgowej, co mogło wydawać się zbyt ambitne jak na pierwszy sezon w oczach innych ale nie w naszych. Nasz zespół jest oparty na młodych zawodnikach którzy grali w Płomyka Różanka oraz kilku doświadczonych zawodnikach z pobliskich klubów, do tego mamy według nas najlepszego trenera w powiecie włodawskim, to wszystko połączone w całość przyniosło nam cel który postawiliśmy przed sezonem – czyli awans do ligi okręgowej. Nasz zespól zajął pierwsze miejsce w chełmskiej „A klasie” zdobywając w rozegranych 20 spotkaniach 56 punktów wygrywając przy tym 18 meczów i remisując 2 pozostałe. Strzeliliśmy 102 bramki tracąc zaledwie 16. Nasza zespół jest jedynym który we wszystkich rozgrywkach A Klasy w woj. Lubelskim nie przegrał żadnego spotkania.

Liczby SPS EKO Różanka:

Zwycięstwa – 18

Remisy – 2

Porażki – 0

Bramki strzelone – 102

Bramki stracone – 16

Punkty – 56

Zwycięstwa u siebie – 8

Remisy u siebie – 2

Porażki u siebie – 0

Zwycięstwa na wyjeździe – 10

Remisy na wyjeździe – 0