zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
1:6
Start Krasnystaw
Tatran Kraśniczyn
1:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Białopole
1:1
Ogniwo Wierzbica
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:2
Hetman Żółkiewka
Frassati Fajsławice
5:2
Spółdzielca Siedliszcze
EKO Różanka
6:2
Granica Dorohusk
Vitrum Wola Uhruska
4:2
Unia Rejowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Żółkiewka
1:1
Frassati Fajsławice
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:0
Unia Białopole
Unia Rejowiec
4:1
Tatran Kraśniczyn
Granica Dorohusk
5:1
Vitrum Wola Uhruska
Ogniwo Wierzbica
1:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica
0:7
EKO Różanka
Start Krasnystaw
6:0
Spółdzielca Siedliszcze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
EKO Różanka
3:0
Start Krasnystaw
Tatran Kraśniczyn
1:1
Granica Dorohusk
Frassati Fajsławice
0:4
Ogniwo Wierzbica
Spółdzielca Siedliszcze
0:3
Hetman Żółkiewka
Vitrum Wola Uhruska
2:1
Ruch Izbica
Unia Białopole
7:2
Unia Rejowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
EKO Różanka
1:1
Vitrum Wola Uhruska
Ogniwo Wierzbica
4:1
Spółdzielca Siedliszcze
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:3
Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec
1:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Granica Dorohusk
4:2
Unia Białopole
Ruch Izbica
2:0
Tatran Kraśniczyn
Start Krasnystaw
2:2
Hetman Żółkiewka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Żółkiewka
1:0
Ogniwo Wierzbica
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:4
Granica Dorohusk
Frassati Fajsławice
3:0
Unia Rejowiec
Spółdzielca Siedliszcze
0:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Vitrum Wola Uhruska
0:4
Start Krasnystaw
Unia Białopole
7:0
Ruch Izbica
Tatran Kraśniczyn
2:2
EKO Różanka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
2:1
Ogniwo Wierzbica
Unia Rejowiec
1:0
Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica
0:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
EKO Różanka
6:0
Unia Białopole
Granica Dorohusk
2:1
Frassati Fajsławice
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:0
Hetman Żółkiewka
Vitrum Wola Uhruska
1:2
Tatran Kraśniczyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0
EKO Różanka
Ogniwo Wierzbica
1:5
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Białopole
4:1
Vitrum Wola Uhruska
Frassati Fajsławice
3:1
Ruch Izbica
Spółdzielca Siedliszcze
2:5
Granica Dorohusk
Hetman Żółkiewka
3:2
Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn
1:2
Start Krasnystaw
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
5:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Rejowiec
1:2
Ogniwo Wierzbica
EKO Różanka
1:3
Frassati Fajsławice
Granica Dorohusk
0:1
Hetman Żółkiewka
Ruch Izbica
7:3
Spółdzielca Siedliszcze
Vitrum Wola Uhruska
0:7
Sparta Rejowiec Fabryczny
Tatran Kraśniczyn
1:6
Unia Białopole
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Frassati Fajsławice
5:0
Vitrum Wola Uhruska
Sparta Rejowiec Fabryczny
6:2
Tatran Kraśniczyn
Ogniwo Wierzbica
0:2
Granica Dorohusk
Unia Białopole
3:2
Start Krasnystaw
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:2
Unia Rejowiec
Spółdzielca Siedliszcze
1:4
EKO Różanka
Hetman Żółkiewka
4:1
Ruch Izbica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
3:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Vitrum Wola Uhruska
0:1
Spółdzielca Siedliszcze
EKO Różanka
1:0
Hetman Żółkiewka
Start Krasnystaw
4:1
Unia Rejowiec
Unia Białopole
5:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica
3:0
Ogniwo Wierzbica
Tatran Kraśniczyn
0:3
Frassati Fajsławice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Żółkiewka
8:2
Vitrum Wola Uhruska
Ogniwo Wierzbica
0:12
EKO Różanka
Unia Rejowiec
1:3
Granica Dorohusk
Frassati Fajsławice
0:3
Unia Białopole
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:4
Ruch Izbica
Spółdzielca Siedliszcze
7:3
Tatran Kraśniczyn
Sparta Rejowiec Fabryczny
0:2
Start Krasnystaw
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
EKO Różanka
3:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:2
Frassati Fajsławice
Vitrum Wola Uhruska
1:4
Ogniwo Wierzbica
Start Krasnystaw
5:3
Granica Dorohusk
Unia Białopole
4:0
Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica
0:0
Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn
2:3
Hetman Żółkiewka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
6:3
Vitrum Wola Uhruska
Granica Dorohusk
1:3
Ruch Izbica
Unia Rejowiec
0:2
EKO Różanka
Frassati Fajsławice
2:4
Start Krasnystaw
Hetman Żółkiewka
1:0
Unia Białopole
Ogniwo Wierzbica
0:2
Tatran Kraśniczyn
Spółdzielca Siedliszcze
2:5
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
6:0
Ruch Izbica
Granica Dorohusk
0:3
EKO Różanka
Ogniwo Wierzbica
1:1
Unia Białopole
Unia Rejowiec
8:2
Vitrum Wola Uhruska
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:0
Tatran Kraśniczyn
Spółdzielca Siedliszcze
1:3
Frassati Fajsławice
Hetman Żółkiewka
2:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Siedliszcze
0:1
Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:0
Ogniwo Wierzbica
Vitrum Wola Uhruska
2:4
Granica Dorohusk
EKO Różanka
2:0
Ruch Izbica
Unia Białopole
2:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Frassati Fajsławice
5:0
Hetman Żółkiewka
Tatran Kraśniczyn
0:3
Unia Rejowiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
0:2
Unia Białopole
Hetman Żółkiewka
2:1
Spółdzielca Siedliszcze
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:5
Sparta Rejowiec Fabryczny
Start Krasnystaw
2:1
EKO Różanka
Granica Dorohusk
2:3
Tatran Kraśniczyn
Ogniwo Wierzbica
2:2
Frassati Fajsławice
Ruch Izbica
4:2
Vitrum Wola Uhruska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Żółkiewka
1:2
Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:1
Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice
3:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Vitrum Wola Uhruska
1:3
EKO Różanka
Unia Białopole
3:1
Granica Dorohusk
Tatran Kraśniczyn
2:2
Ruch Izbica
Spółdzielca Siedliszcze
2:1
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
0:2
Frassati Fajsławice
Start Krasnystaw
7:0
Vitrum Wola Uhruska
Granica Dorohusk
0:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ogniwo Wierzbica
0:4
Hetman Żółkiewka
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:1
Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica
2:3
Unia Białopole
EKO Różanka
3:0
Tatran Kraśniczyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:1
Ruch Izbica
Spółdzielca Siedliszcze
4:2
Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice
3:1
Granica Dorohusk
Ogniwo Wierzbica
2:1
Start Krasnystaw
Unia Białopole
1:6
EKO Różanka
Tatran Kraśniczyn
5:0
Vitrum Wola Uhruska
Hetman Żółkiewka
7:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
6:0
Tatran Kraśniczyn
Unia Rejowiec
1:4
Hetman Żółkiewka
Ruch Izbica
3:3
Frassati Fajsławice
Granica Dorohusk
4:2
Spółdzielca Siedliszcze
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:2
Ogniwo Wierzbica
EKO Różanka
4:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Vitrum Wola Uhruska
1:3
Unia Białopole
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0*
Vitrum Wola Uhruska
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:2
Start Krasnystaw
Hetman Żółkiewka
2:1
Granica Dorohusk
Ogniwo Wierzbica
2:2
Unia Rejowiec
Unia Białopole
7:3
Tatran Kraśniczyn
Frassati Fajsławice
2:3
EKO Różanka
Spółdzielca Siedliszcze
1:1
Ruch Izbica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
EKO Różanka
2:1
Spółdzielca Siedliszcze
Unia Rejowiec
2:4
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Granica Dorohusk
1:4
Ogniwo Wierzbica
Start Krasnystaw
0:0
Unia Białopole
Ruch Izbica
1:5
Hetman Żółkiewka
Tatran Kraśniczyn
2:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Vitrum Wola Uhruska
1:6
Frassati Fajsławice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Frassati Fajsławice
6:0
Tatran Kraśniczyn
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:0
Unia Białopole
Spółdzielca Siedliszcze
6:0
Vitrum Wola Uhruska
Hetman Żółkiewka
1:4
EKO Różanka
Ogniwo Wierzbica
1:1
Ruch Izbica
Unia Rejowiec
1:3
Start Krasnystaw
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:5
Granica Dorohusk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
2:5
Unia Rejowiec
Start Krasnystaw
4:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Białopole
6:2
Frassati Fajsławice
Ruch Izbica
1:5
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Tatran Kraśniczyn
8:2
Spółdzielca Siedliszcze
EKO Różanka
6:1
Ogniwo Wierzbica
Vitrum Wola Uhruska
0:5
Hetman Żółkiewka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:2
EKO Różanka
Frassati Fajsławice
3:4
Sparta Rejowiec Fabryczny
Granica Dorohusk
1:4
Start Krasnystaw
Ogniwo Wierzbica
6:0
Vitrum Wola Uhruska
Spółdzielca Siedliszcze
2:2
Unia Białopole
Ruch Izbica
4:0
Unia Rejowiec
Hetman Żółkiewka
5:0
Tatran Kraśniczyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
1:3
Frassati Fajsławice
Unia Białopole
5:1
Hetman Żółkiewka
Ruch Izbica
1:2
Granica Dorohusk
Tatran Kraśniczyn
1:3
Ogniwo Wierzbica
Sparta Rejowiec Fabryczny
5:1
Spółdzielca Siedliszcze
EKO Różanka
4:0
Unia Rejowiec
Vitrum Wola Uhruska
0:8
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości