Derby Powiatu w drugiej kolejce

W niedziele 19.04.2015 na Stadionie Miejskim we Włodawie odbędą się spotkania naszych drużyn juniorskiej i seniorskiej w ramach trzynastej kolejki o mistrzostwo A klasy miedzy EKO Różanka a Agro Suchawa.

Początek spotkań:

Juniorzy: 13:45

Seniorzy: 16:00

Będą to kolejne derby powiatu włodawskiego tej wiosny. Tym razem spotkają się aktualnie pierwsza z czwartą drużyną ligi. W pierwszej kolejce rundy wiosennej nasz zespół zremisował u siedzie chodź na terenie bardziej neutralnym bo na stadionie Włodawskim z Hutnikiem Dubeczno 1:1, zaś drużyna z Suchawy grała na wyjeździe z Leszkopol Bezek gdzie wygrała po bardzo zaciętym spotkaniu 2:1.Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie w drugiej kolejce rundy wiosennej w Suchawie i wtedy mecz zakończył się pewnym zwycięstwem naszej drużyny aż 5 do 1,  jak będzie tym razem trudno zgadnąć dlatego watro przyjść na mecz i zobaczyć te ciekawie zapowiadające się spotkanie, serdecznie zapraszamy:)