Gala Mistrzów Sportu Powiatu Włodawskiego 2014

W sobotę, 28 marca w sali kina Włodawskiego Domu Kultury odbył się Finał Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Włodawskiego 2014 Roku. Początek Gali Mistrzów Sportu zaplanowany był na godz 16. Organizatorami plebiscytu byli: Starosta Włodawski, Burmistrz Włodawy i Redaktor Naczelna „Super Tygodnia Włodawskiego”. Patronat Medialny – Radio Bon Ton. W Gali brali udział różani sportowcy z przeróżnych dziedzin sportowych jak i również nasza drużyna piłkarska w raz trenerem i zarządem klubu. W Plebiscycie poznaliśmy zwycięzców w różnych kategoriach sportowych, Nasz klub może cieszyć się ze zwycięstwa w kategorii klub Roku i Trener roku którym został nasz trener Andrzej Łągwa. Serdecznie gratulujemy i oby tak dalej:)