INAUGURACJA RUNDY WIOSENNEJ

Już w sobotę 11.04.2015 o godz. 16:00 na Stadionie odbędzie się mecz dwunastej kolejki o mistrzostwo chełmskiej A klasy, pomiędzy SPS EKO Różanka a Hutnik Dubeczno.

W pierwszym meczu rundy wiosennej chełmskiej A klasy nasz drużyna z Różanki podejmie na stadionie we Włodawie w roli gospodarza drużynę z Dubeczna. Mecz będzie rozgrywany na neutralnym terenie z powodu remontu stadionu w Różance i będzie miał charakter derbowego gdyż obie drużyny pochodzą z powiatu włodawskiego, a jak wiadomo mecze derbowe zazwyczaj są zacięte więc zapowiada się naprawdę ciekawie, warto być tam wtedy z nami i kibicować naszym piłkarzom. W pierwszym meczu oby tych drużyn zdecydowanie mecz wygrała drużyna z Różanki a mecz zakończył się wynikiem 5:0 a więc Hutnik zapewne będzie chciał się jakoś zrewanżować za tak dużą porażkę i na pewno meczu nie odpuści i będą walczyć o każdą piłkę, może być ciekawie zatem zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej na mecz.