INAUGURACJA SEZONU 2015/16

Przed nami długo oczekiwany początek sezonu w lidze okręgowej. Już w najbliższą niedziele 23.08.2015 o godz. 15:00 na stadionie EKO-Arena w Różanace nasza drużyna SPS EKO Różanka zmierzy się z Kłosem Chełm.

W I kolejce nowego sezonu w lidze okręgowej nasz zespół zmierzy się z jednym z faworytów do awansu do IV ligi. Zespół z Chełma w tamtym sezonie zajął bardzo dobre 3 miejsce w tabeli bijąc się praktycznie do ostatniej kolejki o awans. Nasz drużyna zaś po bardzo dobrym sezonie bez porażki w A-klasie przystępuje do nowego sezonu w pełni optymistycznie z nadzieją na sukces i sprawienia kolejnych niespodzianek na boiskach chełmskiej okręgówki. Oba zespoły jeszcze nie miały do tej pory okazji zmierzania się ze sobą więc teraz będzie na to najlepsza okazja. Ze względu na duże już doświadczenie i ogranie zespół z Chełma stawiany jest za faworyta tego spotkania ale na pewno nasza drużyna będzie starała się łatwo skóry nie sprzedać i już pierwszej kolejce sprawić małą niespodziankę. Zapowiada się bardzo interesujący pełny emocji mecz na który serdecznie zapraszamy.