JUNIORZY EKO WYGRYWAJĄ MISTRZOSTWA CHOZPN 2017!!!

Dziś w Hali MOSIR w Chełmie odbyły się Finały Halowych Mistrzostw CHOZPN Juniorów. W godzinach od 8-14 odbył się Finał "B", w którym drużyny walczyły o miejsca 7-12 w całym turnieju. Zaś w godzinach 14-19 odbył się Finał "A", w którym drużyny grały o miejsca 1-6. Dzięki zajęciu trzeciego miejsca w eliminacjach w Finale "A" wystąpiła nasza drużyna juniorów. Finały były rozgrywane systemem każdy z każdym. Nasz zespół rozegrał 5 spotkań, z czego 4 wygrał i jeden zremisował, co dało nam 13 punktów i zwycięstwo w całym turnieju. W Mistrzostwach był wybierany najlepszy strzelec, który wywalczył nas zawodnik Kuba Gołąb z 13 trafieniami.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Mateusz Hawryluk,Paweł Grzywaczewski,Dominik Józefczuk,Piotr Radkowiak,Mikołaj Polak,Łukasz Kaliszuk,Michał Łobko, Jakub Gołąb,Kacper Staszewski, Karol Łubkowski,Dawid Chomiczewski, Tomasz Olender.
Poniżej przedstawiamy wyniki obu Finałów i klasyfikacje końcową całego turnieju: