NA REMIS Z VICTORIĄ - SPARING NR 3

Wojciech Więcaszek i Łukasz Bartnik w sezonie 2017/2018 zagrają w Eko Różanka. Obaj gracze Włodawianki Włodawa wystąpili w niedzielnym sparingu IV-ligowego beniaminka z Victorią Żmudź (2:2).

POMECZOWE KOMENTARZE

Patryk Wagner (kierownik Victorii Żmudź):– W pierwszej połowie optyczną przewagę miał zespół z Różanki. Gracze Eko wymieniali sporo podań w środku pola, ale nie potrafili stworzyć sobie groźnych sytuacji. My mieliśmy ich więcej. Dwukrotnie sam na sam z bramkarzem wybiegał Jurij Furta, z czego raz trafił w słupek. Ponadto, Jurij uderzył w słupek z rzutu karnego. Około siedemdziesiątej minuty spotkania opadliśmy z sił. Widać było, że jesteśmy na innym etapie przygotowań. Goście osiągnęli przewagę, jednak w końcówce udało nam się wyciągnąć remis. Mamy trochę czasu do ligi, nasz skład się krystalizuje. Dziś nie mogliśmy skorzystać z kilku graczy z podstawowego składu, ale ograli się ci, którzy regularnie trenuję. Widać światełko w tunelu, sparing oceniam na plus. Chłopaki wybiegali swoje.

Sławomir Skorupski: – Jestem zadowolony z tego meczu. W kolejnym sparingu pokazaliśmy, że potrafimy grać piłką. Kreowaliśmy grę i dobrze nam to wychodziło. Victoria wyprowadzała kontry i grała długą piłką. My nastawiliśmy się na szybką wymianę krótkich podań i wyglądaliśmy dobrze na tle ogranego rywala. Łukasz Bartnik Wojciech Więcaszeksą już dogadani i zostają z nami. Testujemy jeszcze dwóch zawodników. Jednym z nich jest Bartek Prus, drugi nie mógł dziś wystąpić.

Victoria Żmudź – Eko Różanka 2:2(1:0)
Bramki: Jurij Furta 25′, 85′ – Władysław Magdysz 55′, Patryk Romaniuk 75′

Victoria:Wasyniuk – Wagner, Paskiv, E. Olejniczak, K. Sawa, S. Sawa, Kasprzycki, Sołtysiuk, zawodnik testowany, Furta, Fronc oraz J. Olejniczak, M. Olejniczak, Janusz

Eko:Witkowski – Łobko, Żakowski, Sobów, Sheluk, J. Gołąb, Jankowski, Błaszczuk, Magdysz, Więcaszek, RomaniukorazSkorupski, E. Mikulski, K. Mikulski, Jędrzejuk, Bartnik, Prus

Niewykorzystany rzut karny: Jurij Furta 12′ (trafił w słupek).