NA SZÓSTKĘ W LEŚNIOWICACH!!!

W niedziele 31.05.2015 na stadionie w Leśniowicach odbył się mecz dziewiętnastej kolejki o mistrzostwo A Klasy miedzy Astrą Leśniowice a SPS EKO Różanka.

Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem naszego zespołu aż 6:0. Był to mecz praktycznie do jednej bramki z nieznacznymi akcjami dla drużyny gospodarzy. Nasz drużyna cały mecz przeważał stwarzając sobie dużo sytuacji z czego wykorzystaliśmy 6. Bramki w tym meczu zdobywali Mateusz Kędzierski 3x, Mateusz Chwedoruk 2x i Patryk Błaszczuk. Oba zespoły po tym spotkaniu utrzymały swoje miejsce w tabeli. A już za tydzień następna kolejka A Klasy w której nasz drużyna zmierzy się u siebie z Leszkopolem Bezek zaś drużyna z Leśniowic na wyjeździe zagra z Vitrum Wola Uhruska.

KS. Astra Leśniowice- SPS EKO Różanka 0:6

Bramki:
Mateusz Kędzierski 3x, Mateusz Chwedoruk 2x, Patryk Błaszczuk

Skład:
M. Danielczuk - M. Kędzierski, G. Bornus, M. Łobko, E. Mikulski(46' D. Żakowski) - D. Bojarczuk(20' Ł. Babkiewicz), P. Błaszczuk, M. Kuczyński, M. Gołąb(46' G. Piotrowski) - M. Walaszek(65' K. Mikulski), M. Chwedoruk(C)

Rezerwowi:
Ł. Babkiewicz, K. Mikulski, D. Żakowski, G. Piotrowski

Pozostałe wyniki XIX kolejki A Klasy: