OGNIWO : EKO W JEDENASTEJ KOLEJCE CHEŁMSKIEJ OKRĘGÓWKI - ZAPOWIEDŹ

W niedziele 23 października 2016 na stadionie w Wierzbicy o godz. 14:00 odbędzie się mecz w ramach jedenastej kolejki o mistrzostwo V ligi między Ogniwo Wierzbica a SPS EKO Różanka.

Po dwóch zwycięstwach z rzędu w lidze, EKO jedzie do Wierzbicy po kolejne trzy punkty. Tym razem przyjdzie im zmierzyć się z aktualnie dziewiątą drużyną tabeli, tamtejszym Ogniwem. Piłkarzom z Wierzbicy jak do tej pory na własnym boisku nie wiedzie się najlepiej. Z czterech rozegranych spotkań na własnym terenie jedno wygrali, jedno zremisowali i dwukrotnie przegrali. Z Kolei EKO wręcz odwrotnie na obcym terenie radzi sobie lepiej, z czterech rozegranych spotkań na wyjazdach dwukrotnie wygrało, raz zremisowało i raz przegrało. W tamtym sezonie na stadionie w Wierzbicy padły wynik aż 5:1 dla EKO i było to pierwsze ligowe zwycięstwo drużyny z Różanki w tamtym sezonie. EKO ma szanse przy korzystnych wynikach innych spotkań tej kolejki wskoczyć na fotel lidera, tylko oczywiście musi wygrać swoje spotkanie na które serdecznie zapraszamy.

Z pozostałych spotkań tej kolejki, najciekawiej zapowiada się pojedynek szóstej z pierwszą drużyną tabeli, czyli Sparta Rejowiec Fabryczny - Start Krasnystaw. Przy remisie lub przegranej drużyny z Krasnegostawu, nasz zespół ma szanse wyprzedzić dotychczasowego lidera ligi okręgowej.

Kolejka 11 - 22-23 października
Sparta Rejowiec Fabryczny - Start Krasnystaw 23 października, 14:00