OSTATNI MECZ SEZONU!!!

W piątek 19.06.2015 na stadionie w Woli Uhruskiej odbędzie się mecz XXII kolejki o mistrzostwo A Klasy między Vitrum Wola Uhruska a SPS EKO Różanka.

Początek spotkań:

Juniorzy: 15:00

Seniorzy: 17:00

Przed nami ostatni mecz sezonu w chełmskiej "A Klasie", który rozegramy na stadionie w Woli Uhruskiej z szóstą drużyną ligi jaką jest gospodarz meczu Vitrum Wola Uhruska. W pierwszym spotkaniu tych zespołów na stadionie EKO-Arena w Różance w rundzie jesiennej padł wynik 5:0 dla EKO, także i tym razem nasza drużyna postara się o powtórzenie wyniku z jesienni by osiągnąć upragnioną setkę w zdobytych bramkach w tym sezonie co na pewno nie przyjdzie nam łatwo bo drużyna z Woli Uhruskiej ma jeszcze szanse zajęcia 5 miejsca na koniec rozgrywek i na pewno nie oddadzą nam tego spotkania beż walki. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na mecz. Musisz być tam z nami!!!