PODZIAŁ PUNKTÓW NA "EKO ARENIE" Z OSTATNIĄ DRUŻYNĄ LIGI!!!

SPS EKO Różanka - Brat Cukrownik Siennica Nadolna 1:1

Bramka: Marcin Walaszek 19' (EKO), Paweł Szadura 10'(Brat)

Skład:
K. Wasylik(46' M. Danielczuk) - D. Bojarczuk, G. Bornus(C), M. Łobko, P. Kruk - P. Chmiel(73' K. Mikulski), P. Błaszczuk, M. Kuczyński, M. Gołąb - M. Walaszek(78' G. Piotrowski), E. Mikulski

Rezerwowi:
M. Danielczuk, K. Mikulski, G. Piotrowski, D. Żakowski, W. Lejko

Trener:
Andrzej Łągwa

Skład Brat:

Pypa - Malinowski, M. Szadura, Dobrzyński, Arkadiusz Kister, Wójciuk, Szczepaniuk, Arnold Kister, Witka(88' Krawiec), P. Szadura, Lubaś(55' Nowicki)

Trener:

Andrzej Krawiec

Sędziowali:

Główny: Sieraj

Na liniach: Olech-Bartoń, Chuszczwa

Po bardzo słabym początku sezonu przebudowana drużyna z Siennicy Nadolnej zaczyna grać coraz lepiej.

- Nie przegraliśmy trzeciego meczy z rzędu, licząc oczywiście pucharowe starcie ze Startem - mówi Andrzej Krawiec, trener Brata.

Jeszcze tydzień temu remis Brata z SPS EKO Różanka, i to wywalczony na boisku rywala, można by uznać za dużą niespodziankę. W tym tygodniu drużyna z Siennicy Nadolnej wyrzuciła jednak z Pucharu Polski zespól z Krasnegostawu, udowadniając, że wychodzą z kryzysu. -  Sytuacji sam na sam zmarnował Szczepaniuk i Nowiecki. Mimo to szanujemy ten punkt. SPS EKO to naprawdę silna drużyna. Poza tym gry nie ułatwiało dziś grząskie boisko - dodaje. Na nico słabszą niż dotychczas grę gospodarzy na pewno miała wpływ absencja kilku podstawowych zawodników. - Chwedoruk jest chory, Skorupski ma kontuzje - mówi Andrzej Łągwa, trener SPS. - Poza tym pół zespołu leczy przeziębienie, a niektórzy np. Błaszczuk czy Łobko mimo to grali - dodaje. Ozdobą meczu był mecz Walaszka, który po dobrym dośrodkowaniu Łobki uderzył piłkę z powietrza, a ta odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki gości. Wcześniej Brat objął prowadzenie po solowej akcji Pawła Szadury, który miną trzech rywali i pokonał bramkarza Różanki.

Źródło: Nowy tydzień Powiatu Włodawskiego

Powiązana galeria: