Turniej o Puchar Burmistrza w Frampolu,
W sobotę 10.01.2015 nasi piłkarze wzięli udział w turnieju o Puchar Burmistrza Frampola. Nasz zespół do tego turnieju wystawił dwa składy EKO I i EKO II. Poza naszym zespołem do tego turnieju przystąpiło jeszcze 9 innych drużyn z całego woj. Lubelskiego. Turniej rozgrywany był w dwóch grupach z których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny. Był to bardzo udany dla naszych obu ekip turniej gdyż nasze drużyny zajęły kolej EKO I pierwsze miejsce a EKO II trzecie.Nasi piłkarze zdobyli również indywidualnie nagrody, Kamil Karwatiuk został najlepszym bramkarzem turnieju a Mateusz Chwedoruk królem strzelców. Gratulujemy naszym zawodnikom i liczymy na więcej tak udanych turniejów. Poniżej przedstawiamy wyniki i składy naszych drużyn.

Grupa I:

EKO II RÓŻANKA - Włókniarz I Frampol 1:2
Pogoń II Łaszczówka - EKO II RÓŻANKA 3:1
EKO II RÓŻANKA- Jadwiga Janów Lubelski 4:2
Metalowiec Goraj - EKO II RÓŻANKA 0:1
EKO II RÓŻANKA - Victoria Łukowa 3:0

Nasz zespół z dorobkiem 9 pkt. awansował z tej grupy do półfinału z II miejsca a grał w składzie takim jak: Maciek Danielczuk, Krystian Mikulski, Dawid Żakowski, Grzesiek Piotrowski, Mateusz Harko, Artur Wysokiński

Grupa II:

EKO I RÓŻANKA - Włókniarz II Frampol 4:0
Pogoń I Łaszczówka - EKO I RÓŻANKA 0:2
EKO I RÓŻANKA - Aleksandria Aleksandrów 1:0
Orzeł Terespol - EKO I RÓŻANKA 0:3