Wojciech Więcaszek jednak w Eko? Doświadczony zawodnik pomógł pogrążyć Kłosa!!!

Ostatecznie nie w Podlasiu Biała Podlaska, a najprawdopodobniej w Eko Różanka w sezonie 2017/2018 grał będzie Wojciech Więcaszek. Doświadczony zawodnik z nowymi kolegami przywitał się hattrickiem zdobytym w sparingowym starciu z Kłosem Chełm (3:2).

KOMENTARZE TRENERÓW

Andrzej Krawiec: – Rozegraliśmy ten sparing, będąc po trzech jednostkach treningowych. Wystąpiły w nim praktycznie dwa różne składy. Mogę tylko powiedzieć, że na razie wszystko bacznie obserwujemy i testujemy zawodników. Zbytnio nie patrzymy jeszcze na wynik. Pod uwagę weźmiemy go dopiero może po trzeciej grze kontrolnej. Dokonamy wtedy potrzebnych korekt i zaczniemy podchodzić pod optymalny ligowy skład.

Sławomir Skorupski:W pierwszej połowie zagraliśmy trzema testowanymi zawodnikami. Wśród nich byli Wojtek Więcaszek Łukasz Bartnik. Są to zawodnicy, którzy grali dotychczas we Włodawiance Włodawa. Obaj prawdopodobnie zostaną z nami. Nie dysponowaliśmy jeszcze cały składem. W pierwszej połowie mieliśmy przewagę nad przeciwnikiem. Rywale grali dość agresywnie, jednak to my stworzyliśmy sobie więcej sytuacji strzeleckich. Druga część spotkania była mniej ułożona dla obu drużyn. Sparing oceniam na plus. Pomijając wynik, nasz zespół funkcjonował nieźle.

Kłos Chełm – Eko Różanka 2:3(1:1)
Bramki:Tomasz Ciechoński 36’, Arkadiusz Wałczyk 65’ – Wojciech Więcaszek 34’, 50’ (rzut karny), 68’

Kłos: Porzyc – Siatka, Ciechoński, zawodnik testowany I, Kowalski, Flis, Bala, Huk, Gierczak, Wojtal, Drzewicki oraz Bożek, Omelko, Poznański, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Janas, Wałczyk, Olęder, zawodnik testowany IV

Eko: Macieńko – Łobko, Żakowski, Sobów, Sheluk, Gołąb, Jankowski, zawodnik testowany I, Magdysz, Bartnik, Więcaszek oraz E. Milkuski, K. Mikluski, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV.

Źródło: Lubsport.pl