HEIRO FUTSAL CUP 2015 W RZESZOWIE - PODSUMOWANIE

W weekend 18-20.12.2015 odbył się dużej rangi turniej Heiro Futsal Cup w Rzeszowie w którym brał udział między innymi pierwszoligowe drużyny futsalu takie jak Heiro Rzeszów. W tym turnieju i nam przypadł zaszczyt wzięci w nim udziału. Po mimo że jesteśmy drużyną typowo trawiastą to i tak chcieliśmy spróbować swoich sił na hali. Chodź nie mieliśmy pojęcia na jakim poziomi piłkarskim stoi ten turniej to i tak za cel dawaliśmy sobie przynajmniej awans z grupy co nam się udało i to z pierwszego miejsca bez porażki. Niestety gorzej już było w fazie pucharowej bo tam niestety musieliśmy pożegnać się z turniejem w 1/8 finału ale po bardzo wyrównanym pojedynku i przy odrobinie szczęści mogliśmy awansować dalej. Jesteśmy i tak zadowoleni żeosiągneliśmy założony cel przed turniejem. To było dla na coś nowego, nie graliśmy nigdy na turnieju który stoi na tak wysokim poziomie to tym bardziej jesteśmy z siebie zadowolenie. Zdobyliśmy jakieś doświadczenie i mamy nadzieje że będziemy mieli szanse przyjechać do Rzeszowa za rok i poprawić osiągnięty tegoroczny wynik. Gratulujemy zwycięskiej ekipie turnieju Hunger-bud Katowice i życzymy powodzenia w dalszych poczynaniach futsalowych. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki naszej grupy i wszystkie wyniki fazy pucharowej:

Powiązana galeria: