INAUGURACJA SEZONU 2014/15

Już w najbliższą niedziele 24.08.2014 na stadionie w Dubecznie mecz pierwszej kolejki o mistrzostwo chełmiskiej A-klasy.
Początek spotkań:
Juniorzy godz. 11
Seniorzy godz. 13

W pierwszym meczu nowego sezonu chełmskij A-klasy miejscowy Hutnik podejmie w roli gospodarza na własnym stadionie drużynę z Różanki. Ekipa z Dubeczna w poprzednim sezonie A-klasy zdołała uzbierać 30 pkt. co pozwoliło ostatecznie uplasować się na 6 miejscu na koniec sezonu, zaś zespół z Różanki dopiero zaczyna zmagania na tym poziomie rozgrywek. Obie ekipy w tym sezonie mają na celu bić się o awans do klasy okręgowej a wiec mecz zapowiada się bardzo interesujący dla kibica tym bardziej że mecz będzie miał charakter derbowego,obie drużyny znajdują się w powiecie włodawski. Zapraszamy zatem wszystkich na mecz:) Musisz tam być!!!