UDANY POCZĄTEK SEZONU

UDANY POCZĄTEK  SEZONU

Hutnik Dubeczno - EKO Rózanka  0:5

Bramki: M. Chwedoruk 3x, M. Gołąb, M. Kuczyński

W pierwszym meczu sezony 2014/15 nasza drużyna EKO Różanka rozgromiła na wyjeździe w Dubecznie zespół Hutnika 5:0. Ten wynik mógł skończyć się dużo więcej ale brakowało skuteczności w drużynie gości. Ekipa z Różanki od początku do końca zdominował ten mecz nie dając praktycznie żadnych szans drużynie gospodarzy. Chodź Hutnik próbował stworzyć sobie jakieś sytuacje to ich ataki kończyła się przeważnie na 30 m połowy gości. Za to drużyna z Różanki stwarzała sobie sytuacje za sytuacją ale jak wspomniałem wcześniej brakowało skuteczności którą trzeba koniecznie poprawić na treningach. Hutnik próbował przerywać te ataki faulami które często kończył się żółtymi kartkami dla gospodarzy, dwie żółte kartki w tym meczu otrzymał M.Żakowski z Hutnika pierwszą za faul a drugą za nie sportowe zachowanie za co musiał zejść z boiska osłabiając swoja drużynę. Po tym zwycięstwie drużyna z Różanki została pierwszym liderem chełmskiej A-klasy i miejmy nadzieję ze zostanie na tej pozycji do końca sezonu czego sobie i im życzymy. A już za tydzień kolejne derby z Agrosem Suchawa w Różance na które serdecznie zapraszamy.