Mecz derbowy w 2 kolejce sezonu

W niedziele 31.08.2014 na stadionie w Suchawie zostanie rozegrany mecz Derbowy w ramach 2 kolejki o mistrzostwo chełmskiej A-klasy między EKO Różanka a Agrosem Suchawa.

Rozpoczęcie rywalizacji Juniorzy godz. 11 a Seniorzy 13

Obie ekipy w pierwszej kolejce pewnie wygrały swoje mecze, drużyna z Różanki rozbiła na wyjeździe Hutnik Dubeczno aż 5:0, natomiast Agros pokonał na własnym stadionie przyjezdnych z Bezka 3:1. Te dwie drużyny spotkały się już ze sobą przed rozpoczęciem sezonu w ramach meczu sparingowego w stadionie w Różance, mecz zakończył się zwycięstwem EKO Różanki 7:3 ale wiadomo że sparingi rządzą się swoimi prawami więc nie warto zwracać uwagi na ten wynik.Kolejne derby, kolejne emocje, kolejny mecz warty obejrzenia na który serdecznie zapraszamy. Wszyscy na mecz:)