Pewne zwycięstwo w Suchawie

Kolejne derby i kolejne zwycięstwo. Na stadionie w Suchawie został rozegrany mecz 2 kolejki o mistrzostwo chełmskiej  A-klasy. Zmierzyły się w nim dwie drużyny z powiatu włodawskiego EKO Różanka z Agrosem Suchawa. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny z Różanki aż 5 : 1.
Po pierwszych 30 minutach nic nie wskazywało że mecz zakończy się aż tak dużym wynikiem, mecz w tych minutach był bardzo wyrównany. Dopiero po ładnej indywidualnej akcji Alana Kociuby otworzył się worek z bramkami. Po tej bramce drużynie z Różanki grało się coraz lepiej i stwarzali sobie coraz więcej sytuacji ale brakowało niestety skuteczności dopiero pod koniec pierwszej połowy bramkę do szatni strzelił Emil Mikulski i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem dwoma bramkami EKO Różanki. Po przerwie do ataku ruszyli piłkarze Agrosu, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji ale żadnej z nich nie potrafili zamienić na bramkę. Dobrze w bramce tego dnia spisywał się Kamil Struk broniąc kilka niebezpiecznych  strzałów.
Ekipa z Różanki zdołała przetrwać ten trudny dla siebie okres bez straconej bramki i sami ruszyli do ataku. Trzecią bramkę udało im się strzelić po dobrym dośrodkowaniu Mateusza Gołębia które na bramkę zamienił
Patryk Błaszczuk. Po tej bramce emocje trochę opadły i odebrało chęci do gry drużynie z Suchawy. Piłkarze Różanki dobiła rywala strzelają jeszcze im dwie bramki a autorem tych dwóch bramek był najlepszy strzelec EKO Mateusz Chwedoruk. Pod koniec meczu Agrosowi udało się jeszcze strzelić bramkę pocieszenia którą strzelił Piotr Sadla.
EKO Różanka po tym meczu nadal prowadzi w tabeli chełmskiej A-klasy i mamy nadzieje że pozostanie tam jak najdłużej to możliwe.