LUBLIN ZDOBYTY. PUCHAR MARSZAŁKA DLA EKO!!!

W sobotę 16.05.2015 na bocznych boiskach stadionu ARENA LUBLIN odbył się turniej o Puchar Marszałka woj. Lubelskiego. W turnieju wystąpiło 29 drużyn w tym nasza drużyna. Mecze były rozgrywane w czterech grupach w których grało się systemem każdy z każdym. Z każdej grupy awansowały po 2 najlepsze drużyny do fazy pucharowej gdzie przegrany odpada. Nasz zespół ze wszystkimi zwycięstwami w grupie jak i w fazie pucharowej dotarł aż do finału który zdecydowanie wygraliśmy i zdobyliśmy Puchar Marszałka jako zespół, a nagrodę indywidualną w naszej drużynie zdobył Marcin Walaszek uznanym najlepszym zawodnikiem turnieju. Nasza drużyna w tym turnieju wystąpiła w następującym składzie: Jacek Duda, Patryk Błaszczuk, Michał Łobko, Michał Kuczyński, Mateusz Gołąb, Marcin Walaszek, Emil Mikulski, Damian Bojarczuk, Paweł Chmiel. Więcej szczegółów i wyników wszystkich spotkań już wkrótce.

Powiązana galeria: