PO UPRAGNIONE PUNKTY DO ŁĘCZNEJ - ZAPOWIEDŹ III KOLEJKI!!!

Konfrontacje Tomasovii Tomaszów Lubelski z Kryształem Werbkowice i Lewartu Lubartów z Lublinianką należy uznać za szlagiery trzeciej serii spotkań na boiskach IV ligi lubelskiej. Ponadto, przed własną publicznością zagrają faworyci rozgrywek z Kraśnika i Zamościa. Swoim kibicom po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentują się też gracze Łady 1945 Biłgoraj.

Początek sezonu wskazuje na to, że piłkarze Sokoła Adamów powinni nadać kolorytu całym rozgrywkom.Dariusz Dziewulski preferuje grę do przodu, a strzelać bramki lubią też zawodnicy Kłosa Chełm. Sobotnie starcie tych ekip powinno przynieść masę emocji.

Zawodnicy Hetmana Zamość zapowiadają, że remis z Powiślakiem Końskowola był tylko wypadkiem przy pracy, a prawdziwych biało-zielono-czerwonych oglądaliśmy w Parczewie.Victoria Żmudź jest jednak na tyle doświadczonym zespołem, że na stadionie przy ulicy Królowej Jadwigi może pokusić się o niespodziankę.

Na ostre strzelanie zęby ostrzą sobie piłkarze Stali Kraśnik.Filip Drozd,Rafał Król Daniel Szewc z każdym tygodniem są w coraz lepszej dyspozycji, czego nie można powiedzieć o graczach Włodawianki Włodawa.Marek Drob potrzebuje czasu na scementowanie drużyny, ale wyniki potrzebne są już teraz.

Podopieczni Sławomira Skorupskiego mają bardzo trudny kalendarz. Po meczach ze Stalą Kraśnik i Hetmanem Zamość przed Eko Różanka wyjazdowe starcie z Górnikiem II Łęczna. Zielono-czarni to już nie ten sam zespół, co rok temu, ale z pewnością nie wolno ich lekceważyć.

Kolejny wyjazd na południe województwa lubelskiego przed zawodnikami Powiślaka Końskowola. Żółto-niebiescy w tym sezonie jeszcze nie przegrali, ale mecz w Szczebrzeszynie z pewnością nie będzie dla nich spacerkiem. Tamtejsze Roztocze we wtorek musiało uznać wyższość Kryształu Werbkowice, lecz pozostawiło po sobie korzystne wrażenie.

Hit kolejki w Tomaszowie Lubelskim! Tomasovia jest jednym z faworytów do awansu, jednak to nie robi absolutnie żadnego wrażenia na piłkarzach Kryształu Werbkowice. W ekipie Roberta Wieczerzaka nikt głośno nie mówi o III lidze, ale gdyby pojawiła się taka szansa, to Stanisław Rybka i jego koledzy z pewnością z niej skorzystają.

Czy Lewart Lubartów na tyle ustabilizował swoją formę, że w kampanii 2017/2018 może powalczyć o promocję na wyższy szczebel? Kibice biało-niebieskich są pewni, że tak. Przed drużyną prowadzoną przez Roberta Makarewicza kolejny trudny test. Kadrowo Lublinianka jest przecież jednym z najmocniejszych zespołów w IV lidze.

Łada 1945 Biłgoraj po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentuje się przed własną publicznością, a MKS Ryki… po raz pierwszy zagra na wyjeździe. Gracze Pawła Wardy dotychczas nie zdobyli jeszcze żadnego punktu i ze stadionu biało-niebieskich chcieliby wywieźć choćby remis.

TERMINARZ 3. KOLEJKI IV LIGI LUBELSKIEJ

Sokół Adamów – Kłos Chełm (19 sierpnia, 17:00)
Hetman Zamość – Victoria Żmudź (19 sierpnia, 17:00)
Stal Kraśnik – Włodawianka Włodawa (20 sierpnia, 16:00)