PODZIĘKOWANIA DLA TRENERA!!!

Jak co niektórzy już wiedzą w ostatnich tygodniach doszło do przetasowania w sztabie trenerskim naszej seniorskiej drużyny. Nowym opiekunem EKO został Jarosław Romaniuk, zastępując na tym stanowisku dotychczasowego grającego trenera Sławek Skorupski.

Coś się kończy i coś się zaczyna. My wraz z zarządem i zawodnikami chcielibyśmy bardzo podziękować dotychczasowemu Trenerowi Sławkowi Skorupskiemu za wkład i zaangażowanie w nasz zespół i to wszystko, co się działo wokół niego. Za wszystkie treningi, wskazówki, rady i za wiarę w nasze możliwości. Jaki i zarówno za wszystkie wygrane, jak i przegrane mecze, ponieważ, każdy z nich nas czegoś nauczył. A przede wszystkim za to, że dzięki Niemu wywalczyliśmy historyczny awans do IV ligi.

SŁAWKU JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Podziękowania nie oznaczają jednak tego, że Sławek żegna się z klubem. Nadal będzie przede wszystkim naszym zawodnikiem i po wyleczeniu kontuzji będzie pomagał nam na boisku wywalczyć jak najwyższe miejsce w IV lidze. A poza tym będzie wprowadzał nowego trenera do pracy z byłymi podopiecznymi, a zarazem kolegami z boiska. I do końca rundy jesiennej będzie pełnił funkcje drugiego trenera.

W kolejnym poście za pośrednictwem strony Lubsport.pl, przedstawimy wam szerzej naszego nowego szkoleniowca.