START :EKO - ZAPOWIEDŹ

W niedziele 30 sierpnia 2015 o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Krasnymstawie odbędzie się mecz II kolejki o mistrzostwo V ligi między Start Krasnystaw a EKO Różanka.

Przed nami II kolejka o mistrzostwo V ligi. Nasza drużyna tym razem zmierzy się na wyjeździe z drugą drużyna poprzedniego sezonu 2014/15 Startem Krasnystaw. Drużyna z Krasnystawu w pierwszej kolejce rozegrała swój mecz na wyjeździe z Unią Rejowiec wygrywając pewnie tan mecz 3:1 zaś nasz zespół na inauguracje sezonu 2015/16 przegrał swój mecz u siebie z Kłosem Chełm 2:0. Start to drużyna która jest głównym faworytem do wygrania całej ligi także i w tym meczu stawia się ich za faworytów jednak nasza drużyna łatwo tego meczu nie odda i powalczy o pierwsze ligowe punkty. Zapraszamy serdecznie wszystkich na mecz.