U SIEBIE ZE ZRYWEM W XXI KOLEJCE - ZAPOWIEDŹ

Już w niedziele 14.06.2015 na stadionie EKO-Arena w Różance odbędzie się mecz XXI kolejki o mistrzostwo „A Klasy” między SPS EKO Różanka a Zryw Gorzków.

Początek spotkań:

Juniorzy 11:00

Seniorzy 13:00

Przed nami przedostatnia kolejka chełmskiej A Klasy w której zmierzy się pierwsza(EKO) z przedostatnią(Zryw) drużyna ligi. Drużyna z Gorzkowa jak do tej pory zgromadziła na swoim koncie 13 punktów po dwudziestu kolejkach, wygrywając w tym 4 mecze, remisując jeden i przegrywając aż 14 razy, co daje im przedostatnie 10 miejsce w tabeli. W pierwszym meczu tych drużyn na stadionie w Gorzkowie zdecydowanie wygrała nasza drużyna aż 11:0, można więc śmiało powiedzieć że faworyt może być tylko jeden czyli nasz zespół EKO. Czy uda się naszej drużynie powtórzyć przynajmniej wynik z pierwszego spotkania? Przyjdź na mecz i się przekonaj, musisz być tam z nami, zapraszamy na mecz:)

Pozostałe spotkania XXI kolejki:

Leszkopol Bezek - Vitrum Wola Uhruska

Astra Leśniowice – Hutnik Dubeczno