WYSOKIE ZWYCIĘSTWO I MISTRZOSTWO "A KLASY" DLA EKO!!!

W niedziele 7 czerwca 2015 roku na stadionie w EKO Arena w Różance odbył się mecz XX kolejki chełmskiej "A Klasy" miedzy SPS EKO Różanka a Leszkopol Bezek.

Był to mecz z tych do jednej bramki, nasz drużyna od początku do końca dominował na boisku stwarzając sobie bardzo dużo sytuacji do strzelenia bramki. Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach dla zawodników i nie tylko, było bardzo upalnie i sucho ale jednak to nie przeszkodziło naszym zawodnikom wygrać mecz aż 9:0. Bramki w tym meczu strzelali Mateusz Chwedoruk 5x, Mateusz Kędzierski 2x, Marcin Walaszek i Emil Mikulski po 1. Dzięki temu zwycięstwu i pauzie drużynie z Siedliszcza w tej kolejce na dwie kolejki przed końcem sezonu nasza drużyna zdobyła tytuł Mistrza Sezonu Chełmskiej A Klasy. Grali też nasi juniorzy którzy również wygrali pewnie swój mecz z juniorami Bezka aż 7:0.

Seniorzy:

SPS EKO Różanka - LZS "Leszkopol" Bezek 9:0

Bramki:
Mateusz Chwedoruk 5x, Mateusz Kędzierski 2x, Marcin Walaszek i Emil Mikulski po 1

Skład:
M. Danielczuk - P. Chmiel(K. Celiński 70'), G. Bornus, M. Łobko, E. Mikulski - M. Kędzierski, P. Błaszczuk, M. Kuczyński, M. Gołąb(M. Harko 80') - M. Walaszek, M. Chwedoruk(C)

Rezerwowi:
K. Celiński, M. Harko

Juniorzy:

SPS EKO Różanka - LZS "Leszkopol" Bezek 7:0

Bramki:
Dawid Żakowski 4x, Łukasz Lisiecki 2x, Krystian Mikulski