Wyjazd do Bezka - zapowiedz

W niedziel 19.10.2014 na stadionie w Bezku zostanie rozegrany mecz IX kolejki o mistrzostwo A-klasy pomiędzy Leszkopol Bezek a EKO Różanka. Początek spotkań:

Juniorzy 10:45

Seniorzy 13:00

Przed piłkarzami EKO kolejne spotkanie o mistrzostwo A-klasy. Tym razem nasi piłkarze wybierają się na wyjazdowe spotkanie do Bezka gdzie zagrają z tamtejszym Leszkopolem. Drużyna z Bezka nie zachwyca w tym sezonie kibiców swoja grą i postawą na boisku gdyż do tej pory zgromadzili  zaledwie 7 pkt wygrywając tylko z niżej notowanymi zespołami Zrywu i Bugu, poza tym udało im się urwać punkt na wyjeździe z Astrą Leśniowice którą mu podejmowaliśmy w ostatniej kolejce u siebie i którą ograliśmy 3:1. Drużyna EKO jest faworytem tego spotkania i miejmy nadzieje że nie wrócą z niespodzianką z Bezka. Pozostaje nam tylko zaprosić wszystkich naszych kibiców na mecz. Bądźcie tam z nami. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu tej kolejki w Srebrzyszczu zmierzą się ze sobą drużyna Orła z Agrosem Suchawa wpozostałych spotkaniach zmierzą się ze sobą Vojsławia Vojsławic z Zryw Gorzków, Bug Hanna Hutnik Dubeczno i Astra Leśniowice z Vitrum Vola Uhruska.