WYSOKIE ZWYCIĘSTWO I ZAPEWNIONY AWANS DO OKRĘGÓWKI!!!

SPS EKO Różanka - Bug Hanna 6 : 0

Bramki:
M. Chwedoruk 3x, Michał Kuczyński 2x, Mateusz Gołąb

Skład:
M. Danielczuk - Ł. Babkiewicz, G. Bornus, P. Chmiel, M. Kędzierski(M. Kuczyński 20') - D. Bojarczuk, P. Błaszczuk, M. Gołąb(K. Celiński 55'), G. Piotrowski(D. Żakowski 46') - M. Walaszek(K. Mikulski 75'), M. Chwedoruk

Rezerwowi:
M. Kuczyński, D. Żakowski, K. Mikulski, K. Celiński, M. Łobko

Na cztery kolejki przed końcem senonu A klasy sprawa awansu się już wyjaśniła. Nasz zespół w raz z drużyną z Siedliszcza zapewniły sobie awans do ligi okręgowej. Stało się to dzięki temu że obie drużyny wygrały swoje mecze i do tego co było bardziej istotne swój mecz w tej kolejce zremisowała drużyna Orzeł Srebrzyszcze i ten wynik całkiem przekreślił ich szanse na awans do okręgówki. Gratulujemy awansu drużynie Spółdzielca Siedliszcze i cieszymy się bardzo wraz z zawodnikami, trenerem, kibicami i zarządem klubu z naszego awansu.

Pozostałe wyniki osiemnastej kolejki A Klasy:

Vitrum Wola Uhruska - Orzeł Srebrzyszcze 2 - 2
Zryw Gorzków - Spółdzielca Siedliszcze 2 - 3