DERBY Z HANNĄ W OSIEMNASTEJ KOLEJCE - ZAPOWIEDŹ

W niedziele 24.05.2015 na stadionie EKO Arena w Różance obędzie się mecz osiemnastej kolejki o mistrzostwo A Klasy między SPS EKO Różanka a Bug Hanna.

Początek spotkania 16:15

Będzie to już trzeci derbowy pojedynek w tej rundzie w którym weźmie udział nasza drużyna. Tym razem nasz zespół podejmie w końcu już na własnym boisku ostatnią drużynę w tabeli Bug Hanna. Pierwsze spotkanie w Hannie zakończyło siępewnym zwycięstwem naszej drużyny 4:1. W tej kolejce nasz drużyna może zapewnić już sobie awans do ligi okręgowej tylko muszą spełnić się dwa warunki, pierwszy z nich to zwycięstwo naszego zespołu z Bug Hanna zaś drugi to remis lub porażka trzeciej drużyny ligi Orzeł Srebrzyszcze w wyjazdowym spotkaniu z Vitrum Wola Uhruska. Mamy nadzieje że nasz zespół zrobi wszystko by wygrać ten mecz i liczymy na drużynę z Woli Uhruskiej ze postawi twarde warunki dla zespołu z Srebrzyszcza i zdobędzieprzynajmniej punkt w tym spotkaniu. Zapowiada się dosyć ciekawa kolejka na którą serdecznie zapraszamy.