X kolejka A-klasy. Wyjazd do Gorzkowa - Zapowiedz

Na stadionie w Gorzkowie 26.10.2014(niedziela) w ramach X kolejki o mistrzostwo A-klasy zostanie rozegrany mecz między Zrywem Gorzków a EKO Różanką.

Początek spotkań:

Juniorzy 10:45

Seniorzy 13:00

To będzie pojedynek jak do tej pory najlepszej drużyny z przedostatnią drużyną A-klasy. Gospodarze spotkania w rozegranych już dziewięciu kolejkach zdołali uzbierać niespełna 3 punkty na swoim koncie wygrywając tylko na własnym stadionie z ostatnią drużyną ligi Bugiem Hanna 6:0, a wszystkie pozostałe spotkania które rozegrali jak do tej pory to były same porażki. Drużyna Zrywu straciła w 9 kolejkach 30 bramek strzelając przy tym 15. Zaś nasi piłkarze jak do tej pory zdołali uzbierać 22 punkty na swoim koncie wygrywając przy tym 7 spotkań i jeden remisując co daje nam pierwsze miejsce w tabeli z przewagą 3 punktów nad drugim Siedliszczem, zdobyliśmy przy tym 37 bramek tracąc tylko 9. Piłkarze z Gorzkowa w ostatnim spotkaniu przegrali swoje wyjazdowe spotkanie z Vojsławią Wojsławice aż 8:2, zaś drużyna EKO wygrała dosyć wyraźnie na wyjeździe z Leszkopolem Bezek 10:2. Nie da się ukryć że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna z Różanki i nasi kibice liczą na przynajmniej powtórkę wyniku z Bezka, mamy nadzieje że nasi piłkarze nas nie zawiodą i spełnią życzenie kibiców. Piłkarzy zaś czeka daleki wyjazd ale liczą na to że nasi kibice będą z nimi i pojawią się na meczu na który serdecznie zapraszamy. Musisz tam być.