EKO gromi w kolejnym meczu. Kolejne 3 punktu.

W niedziele 26.10. 2014 na stadionie w Gorzkowie doszło do meczu X kolejki o mistrzostwo A-klasy w którym zmierzyły się ze sobą miejscowy Zryw z EKO Różanką, mecz zakończył się bardzo zdecydowanym zwycięstwem EKO aż 11:0. Przed meczem seniorów grali też juniorzy którzy też wygrali pewnie swój mecz 5:0.

W meczu seniorów widać było od początku do samego końca dominacje piłkarzy z Różanki. Większość spotkania toczyła się na połowie Zrywu, piłkarze gospodarzy nie mieli za wiele do zaoferowania w tym meczu. Piłkarze z EKO zagrali przede wszystkim bardzo czuje z tyłu i nie dopuścili do bramki gospodarzy a z przodu jak pokazuje wynik graliśmy bardzo skutecznie chodź i tak mogło się skończyć nieco wyżej dla nas. Bramki w tym meczu strzelali dla naszej drużyny Mateusz Chwedoruk 5x(aktualny król strzelców A-klasy z dorobkiem 21 bramek), Marcin Walaszek 3x, Michał Kuczyński, Paweł Chmiel i Alan Kociuba po jednej. W pozostałych spotkaniach tej kolejki obyło się raczej bez niespodzianek, w najciekawszym meczu tej kolejki Spółdzielca Siedliszcze ograła na własnym stadionie Orzeł Srebrzyszcze 4:1, na stadionie w Dubecznie gospodarze wygrali z Astrą Leśniowice 3:1, grający w sobotę Vitrum zremisował bezbramkowo u siebie z Leszkopolem Bezek, zaś w derbowym meczu powiatu włodawskiego Agros Suchawa pokonał Bug Hanna 3:0. Do końca rundy jesiennej pozostała już tylko jedna kolejka w której nasza drużyna podejmie na własnym stadionie Vitrum Wola Uhruska, więcej informacji o meczu już w najbliższym czasie.

Powiązana galeria: