Ostatni mecz rundy jesiennej – zapowiedź

W sobotę 08.11.2014 na stadionie Eko Arena w Różance w ramach XI kolejki o mistrzostwo A-klasy odbędzie się mecz między EKO Różanką a Vitrum Wola Uhruska.

Początek spotkań:

Seniorzy 11:00

Juniorzy 13:00

Po świątecznej przerwie przed nami ostatni mecz rundy jesiennej w którym zmierzą się liderujący i nie pokonany jeszcze w tym sezonie zespół EKO Różanka z zajmującą 6 miejsce w tabeli drużyna Vitrumu Vola Uhruska. Piłkarze z Różanki po bardzo skutecznych ostatnich dwóch kolejkach będą chcieli podtrzymać formę i również nastrzelać tyle bramek gościom z Woli co na pewno nie będzie tym razem takie proste. Drużyna z Vitrumu jak do tej pory straciła egzekwo z nami najmniej bramek w lidze czyli 9 za to strzeliła też nie wiele bo tylko 14 co dało im 14pkt. Będzie to mecz bardzo ważny dla naszych piłkarzy gdyż zwycięstwo zapewni nami „Mistrza Jesieni”, przewagę punktową nad innymi rywalami i spokojne przystąpienie do rywalizacji na wiosnę. Jak już wspomniałem o punkty łatwo nie będzie więc nasi piłkarze muszą się maksymalnie skoncentrować i podejść do rywala z szacunkiem i na poważnie. W Pozostałych meczach XI kolejki zmierzą się ze sobą Orzeł Srebrzyszcze - Vojsławia Wojsławice, Bug Hanna – Spółdzielca Siedliszcze, Astra Leśniowice - Agros Suchawa, Leszkopol Bezek - Hutnik Dubeczno, Zryw Gorzków – pauza. Zapraszamy wszystkich serdecznie na mecz. Musisz być tam za nami.