ZWYCIĘSKI MECZ NA SZCZYCIE!!!

W sobotę 25.04.2015 o godz. 16 na Stadionie Miejskim we Włodawie w ramach czternastej kolejki A klasy został rozegrany mecz miedzy SPS EKO Różanka a Spółdzielca Siedliszcze.

W czternastej kolejce A klasy doszło do meczu dwóch jak do tej pory najlepszych drużyn ligi. Pierwszy SPS EKO Różanka zmierzył się z drugą drużyną ligi Spółdzielca Siedliszcze. Był to pojedynek który praktycznie decydował kto zostanie mistrzem A Klasy chodź do końca sezonu pozostało jeszcze kilka spotkań. Pojedynek pełnywalki i dobrej gdy który zwycięstwo przyniósł naszej drużynie 3:1. Mecz rozpoczął się od przewagi naszej drużyny, nasi piłkarze stworzyli sobie kilka sytuacji pod bramką gości ale niestety nie udało się ich wykorzystać. Na szczęście w 17 minucie spotkania udało się nam objąć prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pierwszy do piłki w polu karnym dopadłPaweł Chmiel który po strzale głową umieścił dosyć szczęśliwie piłkę w bramce gości. Ataki naszej drużyny nie ustawały i już po kilku minutach podwyższyliśmy prowadzenie na 2:0, po podaniu przez Grzegorza Bornusa błąd popełnili obrońcy gości mijając się z piłka do której dopadł Mateusz Chwedoruk ibez problemu wpakował piłkę do siatki. Po tej bramce spotkanie trochę się wyrównało i więcej sytuacji zaczęli sobie stwarzać piłkarze z Siedliszcza, jednak do przerwy nie padła już żadna bramka. Po przerwie drużyna gości przebudziła się i ruszyli zdecydowanie do odrabiania strat. W 50 minucie sędzia podyktował bardzo kontrowersyjnego karnego po "faulu" na Łukaszu Lechowskim. Do karnego podszedł Tomek Denisiuk którego po dobrym strzale został wyczuty przez bardzo dobrze broniącemu w tym meczu Macieja Danielczuka. Niestety chwile po tym rzucie karnym na dwudziestym metrze naszej połowy faulowany został zawodnik gości, do rzutu wolnego podszedł Paweł Żukowski który po bardzo silnym pięknym strzale umieścił piłkę w bramce. Napór gości trwał nadal ale bez skutku, w końcu do głosu doszli nasi piłkarze którzy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji i jedną z nich wykorzystali po faulu na 30 metrze na naszym zawodniku, do piłki podszedł Michał Kuczyński i po pięknym strzale umieścił piłkę w bramce gości, po tym faulu druga żółtą kartkę obejrzał zawodnik gości i drużyna z Siedliszcza musiała do końca meczu grać w dziesiątkę. Bramka ta praktycznie rozstrzygnęła losy spotkania. Po tym meczu nasza drużyna zwiększyła swoją przewagę do 7 punktów nad drużyną z Siedliszcza chodź goście mają jeszcze w środę 29.04do rozegrania zaległy mecz z Leszkopolem Bezeki przewaga może się zmniejszyć do 4 punktów.

SPS EKO Różanka -Spółdzielca Siedliszcze 3 : 1

Bramki: Paweł Chmiel, Mateusz Chwedoruk, Michał Kuczyński dla EKO, Paweł Żukowski dla Siedliszcza