Wyjazd do Wojsławic - zapowiedz

W niedziele 03.05.2015 na stadionie w Wojsławicach odbędzie się mecz piętnastej kolejki o mistrzostwo "A" Klasy między Vojsławią Wojsławice a SPE EKO Różanka.

Początek spotkań:

Juniorzy: 14:00

Seniorzy 16:15

Na stadionie w Wojsławicach w ramach piętnastej kolejki A klasy zmierzy się ze sobą zajmująca aktualnie piąte miejsce w lidze drużyna Vojsławi Wojasławice z aktualnym liderem drużyną EKO Różanka. W pierwszym meczu obu tych drużyn na stadionie EKO Arena w Różance padł wynik remisowy 2:2, był to mała niespodzianka na korzyść drużyny z Wojsławic, zatem drużyna z Różanki będzie chciał poprawić wynik z rundy jesiennej i zdobyć cenne trzy punkty które bardzo ułatwią im cel który postawili sobie przed sezonem czyli awans do "okręgówki". Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz, Musisz tam być!!!