Kolejne 3 pkt EKO.

W sobotę 04.10.2014 na stadionie Gminnym w Hannie w VII kolejce o mistrzostwo A-klasy został rozegrany mecz między Bugiem Hanna a EKO Różanka, mecz zakończył się zwycięstwem drużyny EKO 4 : 1

Bramki w tym meczu strzelili po jednej Mateusz Chwedoruk, Michał Łobko, Emil Mikulski i Michał Kuczyński dla drużyny EKO i Adrian Chotyniec dla Hanny. Były to kolejne derby powiatu włodawskiego. Mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny. Nasza drużyna dominował w tym meczu i stworzyła sobie mnóstwo sytuacji których niestety nie udało się wykorzystać, na szczęście cztery z nich znalazły drogę do bramki. Mecz nie porywał tempem i nie stał na wysokim poziomie ale najważniejsze jest zwycięstwo i zdobyte trzy punkty co umacnia nas na pozycji lidera A-klasy. Gospodarzy nie mieli za wiele do powiedzenia w tym meczu i nie stworzyli sobie za wieli sytuacji chodź udało im się strzelić jedną bramkę ale to po błędzie naszego obrońcy. Piłkarze z Hanny po tym meczu nadal zostają na ostatnim miejscu w tabeli A-klasy z zerowym dorobkiem punktowym. A już za tydzień na EKO Arenie w Różance kolejny mecz o mistrzostwo A-klasy z drużyną Astra Leśniowce na który serdecznie zapraszamy.

Powiązana galeria: