Mecz VIII Kolejki EKO : Astra - Zapowiedz

Już w najbliższą niedziele 12.10.2014 na stadionie EKO Arena w Różance zostanie rozegrany mecz VIII kolejki o mistrzostwo A-klasy między EKO Różanka a Astra Leśniowiece.

Początek rywalizacji:
Juniorzy 13:15
Seniorzy 15:30

Przed nami kolejne spotkanie o mistrzostwo chełmskiej A-klasy,tym razem na stadion w Różance zawitają goście z Leśniowic. Piłkarze gości w tamtej kolejce podejmowali u siebie zespół Leszkopol Bezek z którym zremisowali po zaciętym boju po 3, pomimo że byli faworytem spotkania nie udało im się wygrać. Astra do tej kolejki zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 pkt. Po remisie z Bezkiem piłkarze z Astry na pewno nie są zadowoleni z osiągniętego wyniku z nimi i do Różanki przyjeżdżają z nastawieniem sprawienia niespodzianki i wywiezienia z tąd 3 punktów. Natomiast piłkarze z EKO po słabym meczu ale zwycięskim w Hannie będą chcieli wrócić na odpowiedni tor i pokazać wszystkim że stać ich na bardzo dobrą grę i wysokie zwycięstwo. Zapowiada się dobry mecz który warto obejrzeć. W imieniu swoim i całej drużyny zapraszamy wszystkich kibiców na mecz. MUSISZ TAM BYĆ!!!