VII kolejka A-klasy. Zapowiedz.

Na stadionie gminnym w Hannie 04.10.2014. zostanie rozegrany mecz VII kolejki o mistrzostwo A-klasy między Bugiem Hanna a EKO Różanka.

Początek spotkania o godz. 14:00

Będą to kolejne derby powiatu włodawskiego a zarazem mecz pierwszej i ostatniej drużyny w tabeli A-klasy. Bug Hanna jak do tej pory nie zdobył żadnego punktu tracąc 21 bramek a strzelając tylko trzy. W szóstej kolejce A-klasy zespół z Hanny uległ na wyjeździe zespołowi z Bezka 3:1. Natomiast piłkarze z Różanki zajmują pierwsze miejsce w tabeli A-klasy z 13 punktami, tracąc przy tym 5 bramek a strzelając 20. W ostatnim swoim meczu drużyna z Różanki wygrała na własnym stadionie z Orzeł Srebrzyszcze 4:2 dzięki czemu morale w drużynie się podniosły. Patrząc po statystykach piłkarze z Różanki liczą na wysokie zwycięstwo i poprawienie sobie dorobku bramkowego. Zapraszamy na mecz. Musisz tam być!!!